iPhone Screenshots

Description

Првата апликација за купување авио карти во Македонија! Инсталирај ја бесплатно и заштеди пари и време!

Имај ги најевтините авионски карти со тебе секогаш. Преку најголемиот портал за онлајн резервации на авио карти во Македонија aviokarti.mk, спореди ги цените на преку 500 нискобуџетни и класични авиокомпании и резервирај по гарантирано најниски цени со неколку кликови.

За помош и прашања, јави се на 02 6111 999 или испрати порака на info@aviokarti.mk.

Спакувај се, полетуваме!

What’s New

Version 2.0

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Minor fixes

Ratings and Reviews

3.3 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Information

Provider
TRAVELTECHHOUSE D.O.O.E.L.
Size
345.1 KB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 8.4 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like