iPhone Screenshots

Description

Сакате да помогнете некому? Не знаете кому да донирате? Тешко Ви е да се снајдете со сите апели и броеви за донации? Донации е апликацијата за Вас!
Преку оваа апликација секој хуман човек може во секој момент да ги прегледа активните апели за помош и едноставно да донира за кој апел сака. Дополнително може да види колку пати донирал за секој апел и да го сподели апелот на социјалните мрежи.
Секогаш е добро време да се направи нешто добро, нели?

НАПОМЕНА: Прикажани се дел од активните апели за помош на ден 23.07.2016 година. Во моментот на инсталирање на апликацијата активните апели може да се разликуваат од овие прикажани. Истите се само за илустративна природа. Апликацијата е наменета да се користи само со активна СИМ картичка од мобилните оператори во Република Македонија.

REMARK: The application is designed to be used only with an active SIM card from one of the mobile carriers in the Republic of Macedonia

What’s New

Version 2.0

Разни подобрувања

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

jasmina.apostolova ,

Одлична апликација!

Едноставна за користење и лесна за донирање. Супер!

Information

Provider
Stefan Stolevski
Size
3.7 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer