Screenshots

Description

MaxTV GO е услуга со која можете да ја следите најдобрата телевизија во Македонија во движење.

Со MaxTV GO гледајте домашни и странски ТВ канали од каде било и преку кој било уред на кој имате интернет - смартфон, таблет или компјутер.

What’s New

Version 1.1.0

*Родителска контрола
*Kaнали со преводи на албански и српски
*Преглед на активни уреди
*Споделување на социјални мрежи
*ТВ Микс – можност за гледање на повеќе ТВ канали истовремено
*DRM заштита
*Подобрувања

Ratings and Reviews

2.6 out of 5
33 Ratings

33 Ratings

Ched1m ,

Losho

Nekoi od programite se zamrznati ne mozhat da se gledat.. update pod hitno!

Goranvukale ,

App paga

Posle update se pohavuva samo crn ekran i aplikacijata paga

Gogo No 1 ,

Slabo

Posle update aplikacijata ne raboti?!
Ima li nekoj da go resi ova ili i ovoj del od telekom ne funkcionira?

Information

Provider
Makedonski Telekom AD - Skopje
Size
31.7 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 8.1 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 Makedonski Telekom AD - Skopje
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like