Screenshots

Description

Mia Plus Aksesuar olarak yolculuğumuz 2012 yılında başladı. Ürün çeşitliliği, teslimat hızı ve derin stok gücümüzle bugün Türkiye'nin güvenilir cep telefonları aksesuarları markası konumuna geldik. Tüm bu süreç boyunca cep telefonu güvenliği ve moda trendlerinin bir parçası olan aksesuarlara verdiğimiz önem; her marka cep telefonuyla ilgili tüm aksesuarı bulabileceğiniz bir kaynak olarak bizi konumlandırdı.

Miakapak.com olarak kuruluşumuzdan bu yana "Küçük şeylerle mutlu eden marka" misyonumuzu, güvenli e-ticaret ve müşteri memnuniyetiyle birleştirmeye devam ediyoruz.


e-Ticaret'de Mobil ürün aksessuarları alanında kaliteli ürün, kaliteli ve hızlı hizmet vererek müşterilerimize mutlu olacakları bir hizmet anlayışı sunmak. Bunun yanında internetten yapılan alışverişlerle ilgili endişe taşıyan müşterilerimize aslında internetten düzgün ve güvenilir hizmet alınabileceğini, alışveriş yapılabileceğini göstermek. Böylece marka bilinirliğimizi ve güvenilirliğimizi en üst seviyelere taşımak.

MiaKapak.Com mobil aksesuar ürünlerini internet pazarının avantajları ile birleştirerek, sizlere daha fazla ürün seçeneğini, daha iyi fiyatlar'da sunmaktadır. MiaKapak ta görmekte olduğununuz binlerce ürün stoklarımızda mevcut olup aynı gün kargoya verilmektedir.

Bir Mia Plus Aksesuar kuruluşu olan MiaKapak.Com tüm ürünlerde faturalı ve mesafeli satış sözleşmesi düzenleyerek güvenli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır.

What’s New

Version 1.0

Bu uygulama Apple tarafından en son Apple imzalama sertifikasını kullanmak üzere güncellendi.

App Privacy

The developer, medyax, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Provider
Yuksel Bozdag
Size
1.6 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like