Screenshots

Description

Si te gatuajme dhe keshilla mbi kuzhinën. Mbi 3000 Receta Gatimi Te huaja dhe Tradicionale.
Te gjitha recetat jane te perkthyera ne Shqip.
Aplikacioni Do të shtojë automatikisht çdo ditë receta te reja gatimi.


-Ëmbëlsira
-Gjellëra
-Sallata
-Supa
-Anti Pasta
-Pasta
-Salca
-Tradicionale

What’s New

Version 1.1

-Permiresime
-Bug FIX

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Provider
Arlind Pajaziti
Size
29.3 MB
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like