iPhone Screenshots

Description

Замисли да немора повеќе да шеташ низ градот или да скролаш низ интернетот за да ги најдеш најновите и најидеалните понуди во градот за точно тоа што ти треба?

Со SPOT конечно таа замисла веќе станува реалност!

*Пребарувај попусти полесно од било кога:
- Веднаш лоцирај ги на мапата сите понуди кои токму тебе ти требаат.
Пребарувај по: категорија, бренд, продукт или услуга.

*Со 1 клик до сите можни информации за понудата:
- Штом го најдеш тоа што ти треба, веднаш добиваш: времетраење, број за контакт, локација и линк до онлајн шоп или вебсајт.

*Зачувувај конкретни попусти
- SPOT ќе те извести штом дојде последниот ден пред да истече секој од твоите зачувани попусти за да не ги пропуштиш;

*Следи ги категориите кои највеќе те интересираат
- SPOT те нотифицира веднаш штом има нов попуст за продукти/услуги од категоријата која ја следиш:

*Следи ги своите омилени брендови;
- SPOТ те нотифицира веднаш штом има нов попуст на некој продкт/услуга од твоите омилени брендови;

* Следи ги своите најпотребни продукти или услуги
- SPOT те нотифицира веднаш штом има нов попуст на точно оние продукти и услуги кои ги имаш означено во листа на желби;

*Персоналиризирај ги нотификациите
со ПОЛ
- На пример, доколку не сакаш SPOT да те известува за машки продукти/услуги, едноставно селектирај "женски" и повеќе нема да бидеш известен/а за попусти на машки работи;

Добредојдовте во SPOT!

What’s New

Version 1.0.6

- bug fixes

Ratings and Reviews

4.3 out of 5
25 Ratings

25 Ratings

Kokololoko ,

Super helpful app

This app will save you lots of browsing time if you are discount hunter like me.

Developer Response ,

Ти благодариме Kokololoko многу! 🤘 :)

Ivo Gjorgjevikj ,

Experience

Super App user friendly!!!

Developer Response ,

Ти благодариме Иво многу на убавите зборови! :)

Stephensson ,

Treba ushe mnogu rabota

95% od popustive se za zenski pol, duri i koga selektiram samo mashki seushte dava za dvata pola, dizajnot na aplikacija e ok, brzinata e uzasno spora vo low fps ( iphone 11 ) overall ne e helpful, treba ushe mng rabota.

Information

Provider
Spot App Dooel
Size
66.1 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Albanian, Macedonian

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like