Screenshots

Description

UYGULAMA HAKKINDA

Uygulama, kullanıcıların yayına ilişkin bilgilere ulaşmalarına, istedikleri gibi detaylara ulaşıp, istedikleri bir yayın hakkında bilgi edinmelerine, bizimle iletişim kurmasına ve sistemin sürekliliğini artıracak ve güçlendirecek sistematik bir düzen kurmasına olanak tanımaktadır. Böylelikle kullanıcılarımızla aramızdaki iletişim artarak, kullanıcının istedikleri şekilde, daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır.

HAKKIMIZDA

2006 YILINDAN BERİ EMLAK BİZİM İŞİMİZ

Şirketimiz 2006 yılında kurulmuş ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.Şirketimizin kuruluş tarihindeki ‘’Temel prensibimiz güven ve dostluktur’’ sloganı halen bugün bizi en iyi anlatan sloganlardan biridir. Şirketimiz kurulduğu tarihten itibaren gelişerek, büyüyerek ve yenilikleri takip ederek hizmet vermeye devam etmektedir. Tecrübemizle müşterilerimize doğru yatırımı yapmaları için ışık tutuyoruz. Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesi olan şirketimiz İç İşleri Bakanlığı’nın verdiği 88 numaralı emlakçılık lisansına sahiptir.

Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Gayrimenkul satış, kiralama ve alım işlemleri karar verilmesi zor ve zarar edilmesi kolay işlerdir. Gerekli bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz ve sizin için bu süreci yönetecek birilerine ihtiyaç duyuyorsanız EMLAK DÜNYASI yanınızda.

Gayrimenkul satış ve kiralama işlemlerinde gayrimenkulün değerini ekspertiz tecrübemizle ücretsiz belirleyelim ve satış sürecini yöneterek size hem zaman hem para kazandıralım.
Değerlendirme

Gayrimenkul değerleme; bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin ya da gayrimenkule bağlı hak veya hissenin değerleme günündeki olası değerinin bağımsız, tarafsız ve objektif ölçütlere ve verilere dayanarak belirlenmesidir.

Şirketimiz gayrimenkul değerleme hizmetlerinde 10 yıllık tecrübeye sahip olup bir çok bankaya, şirketlere, kurumlara ve mal tanzim komisyonuna değerleme yapmaktadır. Özel şahıslara da değerleme hizmeti veren şirketimiz gayrimenkulü resimleyip değerleme raporlarını kısa bir süre içerisinde teslim etmektedir.
Mülk idaresi ve Yönetimi

İşleri çok yoğun olan, kiracıyla uğraşmak istemeyen ve yurtdışında yaşayanlar için verdiğimiz bir hizmet. Satın aldığınız yeni bir evi veya kendi evinizi isteğe göre eşya döşeyip, kiralıyor ve bütün sorunlarıyla biz ilgileniyoruz. Siz rahatınıza bakarken bırakın biz bilgi ve tecrübemizle işimizi yapalım.

What’s New

Version 2.2

- Tasarımsal ve işlevsellik açısından bazı iyileştirmeler yapıldı.

App Privacy

The developer, Batikan Muthan, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like