Screenshots

Description

Ruhu pembe olanlara pespembe Türkçe klavye! Sadece kılıfınızı değil klavyenizi de pembe yapın diye. #ÖzgecanAslan 'a adıyorum.

Özellikleri

- Tüm uygulamalarda çalışır. Mesaj, Eposta, Internet tarayıcılar ve diğerlerinde.
- Düzeltme çubuğu! Artık yanlış yazdığınız bir kelimeyi düzeltmek için büyüteçle uğraşmadan, klavye üzerinde parmağınızı kaydırarak ileri geri gidebilirsiniz.
- Türkçe karakterlidir. Dilerseniz ayarlardan onları çıkartabilirsiniz. Harflerin üzerine basılı tutarak o harfin noktalısını (Türkçe halini) kolayca ve kaydırmakla uğraşmadan girebilirsiniz.
- 100e yakın Emoji desteği! Emoji göndermek için klavye değiştirmek zorunda değilsiniz. Dünya tuşuna basınca emojiler klavyenin üzerinde görünür, hem yazıp hem emoji ekleyebilirsiniz. TÜM EMOJİLER İÇİN PARMAĞINIZI LİSTEDE SOLA KAYDIRIN.
- Göz yormayan renkler.
- Çok hızlı açılır, bekleme yapmaz.
- Türkçe Q klavye.
- Caps lock özelliği.
- Çoklu karakter silme.
- Klavyede harfleri büyük-küçük olarak gösterme ayarı.
- Noktadan sonra otomatik büyük harf yapma ayarı.
- Yatay ve Dikey tutuş desteği

Not 1: En az ios 8.1.2 tavsiye edilir. Onun dışındaki versiyonlarda problemler yaşayabilirsiniz.
Not 2: Klavyeyle App Store'da yorum yazamıyorsunuz. Üçüncü parti klavyelerde böyle bir sorun bulunmakta. Yorum yazarken klavyeyi değiştirip tekrar deneyebilirsiniz.


Önemli not: Uygulama internet bağlantısı gerektirmez, hiçbir bilginizi kaydetmez ve başka bir yerde saklamaz. Bahsedilen örnek uygulamalarla herhangi ticari bir bağ bulunmamaktadır.

What’s New

Version 5

- Türkçe karakterler (çğİışöü) eklendi.
- İmleç kaydırma! Artık yanlış yazdığınız bir kelimeyi düzeltmek için büyüteçle uğraşmadan, klavye üzerinde parmağınızı kaydırarak ileri geri gidebilirsiniz.
- 100e yakın Emoji desteği! TÜM EMOJİLER İÇİN PARMAĞINIZI LİSTEDE SOLA KAYDIRIN. Emoji göndermek için klavye değiştirmek zorunda değilsiniz. Dünya tuşuna basınca emojiler klavyenin üzerinde görünür, hem yazıp hem emoji ekleyebilirsiniz.

Information

Provider
Ercument ESER
Size
11.8 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like