Capturas de pantalla del iPhone

Descripción

Sosyopix - Anılarına Dokun

Sosyopix ile fotoğraf baskısı keyfinin tadını çıkar! Sosyal medyadaki, bilgisayarındaki ve iPhone'undaki en iyi fotoğraflar Dünya’nın neresinde olursan ol birkaç tıkla ellerinde! Instagram, Facebook, bilgisayar ve telefon galerindeki fotoğraflarla fotoğraf baskıları, dekoratif çerçeveler, kanvas tablolar, anı kitapları, magnetler, posterler ve çok daha fazlasını hazırlıyoruz!
Sosyopix sen ve sevdiklerin için mükemmel bir hediye. Çünkü en değerli hediye anılarınız!

• Hızlı, Kolay, Keyifli
Sosyopix’le fotoğraf bastırmak çok kolay. Beğendiğin ürünleri seç, en sevdiğin fotoğrafları belirle ve gerisini bize bırak. Özenle hazırladığımız fotoğrafların en hızlı ve güvenli şekilde ellerinde!

• Neden Sosyopix?
Sosyopix; yenilikçi, kullanıcı dostu, kolay, hızlı ve %100 Mutluluk Garantisi veriyor. Sana hak ettiğin kullanıcı memnuniyeti ve kaliteli müşteri hizmetleri desteğini en üst düzeyde sağlıyor. Fotoğraflarına değer veren herkesi, bir aile sıcaklığıyla karşılıyor ve fotoğraflarına onlar kadar değer veriyor. Ürünlerinin her birini de tek tek aşkla hazırlıyor. Evet! Biz işimizi aşkla yapıyoruz ve sana anılarınla mutluluk getirmeyi amaçlıyoruz.

• Ürünlerimiz
Fotoğraf Baskıları: Pola Kartlar, Kare Kartlar ya da Klasik fotoğraf baskıları… Fotoğraflarının yüksek kaliteli baskıları birkaç tıkla ellerinde!
Takvim: Takvim Kutusu, Takvim Poster ve Duvar Takvimi… Yılın her günü seni ve sevdiklerini gülümsetecek kişiye özel takvimler!
Albüm: Anı Kitapları ile kendi ellerine fotoğraf albümleri hazırla, bir ömür yanından ayırma. Hemen Sosyopix’i indir, Scrapbook yapma ve fotoğraf albümü saklama modasına ayak uydur!
Kanvas Tablo: Kişiselleştirilmiş ev dekorasyonunun başrol oyuncusu. Beğendiğin boyutu seç, istediğin yeri sergi salonuna çevir.
Magnet: Bütün metal yüzeyleri fotoğraflı magnetlerle süsle. Kişiye özel magnetleri çok seveceksin.
Duvar Dekorasyonu: Anı Çerçevesi, Modern Çerçeve, metal ya da ahşap fotoğraf çerçeveleri, posterler ve daha fazlası. Yaşam alanlarında en iyi anılarınızı en dekoratif ürünlerle sergile.
Aksesuarlar: Fotoğraf baskılarını en iyi şekilde sunman için bir sürü fikir! İster ahşap fotoğraf tutucular ile masanda ister dekoratif led ışıklarla, çeşit çeşit mini mandallarla duvarında!

• Sosyopix Nasıl Çalışır?
- Sosyopix uygulamasına gir
- İstediğin ürünü belirle
- Fotoğraflarını seç, yükle ve düzenle
- Arkana yaslan ve sevgiyle hazırlamamızı bekle
İşte bu kadar basit!

• Hızlı ve Kolay Ödeme
Siparişini kredi kartı, banka kartı ve kapıda ödeme seçenekleriyle hızlıca tamamlayabilirsin.

• Kullanıcı Dostu Arayüz
Sosyopix’i kullanmak hem kolay hem de keyifli. Uygulamalarımızı ve web sitemizi en kullanıcı dostu hale getirmek için çalışıyor ve güncellemeler yapıyoruz. Anılara dokunmak inan hiç bu kadar hızlı, kolay ve keyifli olmamıştı!

• Sosyopix Kimdir, Neler Yapar?
Asla kaybolsun istemediğimiz aile fotoğrafları, tatiller, düğünler, arkadaş buluşmaları, hafta sonları, bebekler ve çok daha fazlasının fotoğrafları... İstedik ki sosyal medyada paylaştığın, telefonunda ya da bilgisayarında bulunan birbirinden güzel anların kaybolmasın ve dijital cihazlarda saklı kalmasın. Sana ve sevdiklerine özel, farklı temalarda ürünler halinde hazırlansın, adrese teslim kargo ile kısa sürede adresine ulaşsın. Sosyopix olarak biz tam olarak bunu yapıyoruz. Senin en sevdiğin fotoğrafları beğendiğin ürünler halinde kapına kadar getiriyoruz.
Sosyopix’te hangi ürünü seçersen şeç, fotoğraf baskısı, kanvas tablolar, çerçeveler ya da fotoğraf albümleri… Amacımız; kaliteli, yaratıcı, sana özel anlamlar taşıyan, kolay hazırlanan ve severek hediye edebileceğin Sosyopixlerle seni mutlu etmek.
Şimdi söyle bakalım, anıların 0’lardan 1’lerden oluşan telefonunda - bilgisayarında mı kalsın yoksa ellerinle dokunabileceğin yakınlıkta mı olsun?
Bizce hiç durma, sen de Anılarına Dokun.

Bizi seven takip etsin :)
Instagram, Facebook, Twitter ve Pinterest: @Sosyopix

Novedades

Versión 3.0.1

Herkese merhaba!

Yeni yıl gelmeden ilk sürpriz geldi! Uygulamamızı yepyeni tasarımıyla buluşturduk.
Bir sürü yılbaşı hediyesi ürünü ekledik ve ufak tefek hataları düzelttik.
Güle güle kullanılsın.

Aklına takılan sorular veya isteklerin için merhaba@sosyopix.com a mail atabilirsin.
Sosyopix Team :)

Privacidad de la app

El desarrollador, Abat Ltd., indicó que las prácticas de privacidad de la app pueden incluir el manejo de datos, como se describe a continuación. Para obtener más información, consulta la política de privacidad del desarrollador.

No se recopilan datos

El desarrollador no recopila ningún dato en esta app.

Las prácticas de privacidad pueden variar; por ejemplo, según tu edad o las funciones que uses. Más información

Información

Vendedor
ABAT INTERNET TEKNOLOJILERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Tamaño
49 MB
Categoría
Compras
Compatibilidad

Requiere iOS 11.0 o posterior. Compatible con iPhone, iPad y iPod touch.

Idiomas

Inglés, Turco

Edad
4+
Copyright
Precio
Gratis

Compatibilidad

  • Compartir en familia

    Hasta seis miembros de una familia podrán usar esta app mientras la función Compartir en familia esté activada.

Quizás te interese