Bedřich: Poprvé v Praze 4+

Projekt Pomezí, z.s.

    • Free

Screenshots

Description

Bedřich: Poprvé v Praze je audiowalk, který bez přítomnosti herců provede jednoho diváka centrem Prahy a jeho zákoutími. Příběh o představách a očekávání, který umožní vidět centrum města “jako poprvé” i rodilým Pražanům.

Hlas ve sluchátkách patří jedné z postav oblíbené inscenace Dům v jabloních, Bedřichu Schiffmannovi. Bedřich se doma rozloučil se svou matkou, aby se s velkou slávou vrhl do náruče stověžaté Matky měst. Divák společně s ním vystupuje na prvním nástupišti Hlavního, tedy vlastně Wilsonova nádraží, neboť stejně jako Dům v jabloních nás tento audiowalk přenáší do hlavního města v roce 1933. Bedřichova první hodina v Praze není jen exkurzí po jeho prvorepublikové podobě, ale také exkurzí do hlavy mladého člověka na prahu nového života.

Příběh nevyzrazuje zápletku inscenace Dům v jabloních, a je tedy vhodný pro jak pro ty, kteří ji již zhlédli, tak pro ty, kteří se teprve chystají.

What’s New

Version 1.3.3

Oprava testovací nahrávky.

App Privacy

The developer, Projekt Pomezí, z.s., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment