Vklidu.club: Koupaliště klidu 17+

KIRS HOUSE s.r.o.

Designed for iPhone

    • Free
    • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

Rozum: “Až vše zapadne na správné místo, pocítím klid.”
Duše: “Pociť klid a vše zapadne na správné místo.”

Vítejte na “koupališti vklidu”.

V místě, kde se můžete pohodlně natáhnout na dece, chvíli se vyhřívat na sluníčku a nic nemuset. Taky si jít občas zaplavat, osvěžit se, uvolnit se nebo chvíli naslouchat inspiraci a ponářet se do vlastní intuice. Prostě chvíli být, jen tak sami se sebou a se vším, co je a kdo jste, vklidu.

Třeba je to vše jednodušší než si teď myslíme, ale nevšímáme si toho, protože urputně myslíme na to, co má být v našem složitém životě jinak. Tak jo, uznejme to. Chceme hodně věcí v našem životě jinak. V pořádku...

Ta chvíle, kdy uznáme, jak věci jsou a jací jsme zrovna my, nám dá sílu, sílu klidu v nás. A více není potřeba. Když máme sílu pramenící z našeho klidu a míru, můžeme cokoliv a nemusíme nic. A moje zkušenost je, že kdykoliv jsme klidní, odpočinutí a plní síly, chceme přirozeně tvořit, radostně a hravě obohacovat tento svět.
A tak se přidejte... Přisedněte si na trávu a jen se zaposlouchejte do “vklidu”, které ve vás je a čeká, až si ho všimnete.
Překvapivě budete o něco vděčnější, o něco radostnější a o něco jistější v tom, co si do vašeho života tolik přejete...

Těším se...
David Kirš, správce koupaliště

PS:
Na koupáku máme věci zdarma, ale také klubové zázemí. Denní inspiraci, audio nahrávky, živé vysílání, kurzy a další možnosti, které si dle libosti sami volíte, kdykoliv máte chuť si zaplavat nebo se ponořit do moudrosti a ticha prostoru v každém z nás, které nazýváme “vklidu”. (editado)

Naše appka poskytuje předplatné. Více informací zde -> https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/dev/stdeula/

What’s New

Version 1.1.3

Drobné úpravy a vylepšení

App Privacy

The developer, KIRS HOUSE s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle