iPhone-schermafbeeldingen

Beschrijving

Cesta k životu bez odpadu se skládá z mnoha menších rozhodnutí a změn v našich návycích. Aplikace Bezodpadová výzva tě jimi provede.

Začni 40 bezodpadovými dny. Každý den před tebe aplikace položí novou výzvu, která tě posune na cestě k životu s menším množstvím odpadu. Plnění úkolů si můžeš fotograficky dokumentovat. Po splnění každého úkolu ti aplikace nabídne nahrání a sdílení fotky na sociálních sítích.

Odpad, který dnes končí na skládkách, ve spalovnách a ve volné přírodě otravuje naše životní prostředí i nás. Přitom má život, ve kterém se odpadu snažíš předcházet, mnoho předností. Nejenom to, že nebudeš muset vynášet koš, ale také poznáš lépe své okolí, objevíš pravou hodnotu věcí, budeš jíst opravdové jídlo, kriticky se zamyslíš nad spotřebním chováním současné společnosti, a navíc i ušetříš.

Autorkami aplikace jsou holky z blogu o životě bez odpadu Czech Zero Waste.

Nieuw

Versie 1.1

Máme pro tebe aktualizaci v podobě letní bezodpadové výzvy! Čeká tě 9 nových úkolů zaměřených na letní radovánky. Stejně jako u 40denní výzvy se ti každý den objeví nový úkol. Nejde o to jej splnit hned, ale o inspiraci na celé léto. Proto ti aplikace bude plnění výzvy po dva měsíce ode dne, kdy se do ní pustíš, každý týden připomínat. Přejeme krásné a bezodpadové léto! Holky z Czech Zero Waste

App-privacy

De ontwikkelaar, Pavel Gajdos, heeft Apple geen informatie gegeven over de toepassing van het privacybeleid van de app en het beheren van gegevens. Ga voor meer informatie naar het privacybeleid van de ontwikkelaar.

Geen details opgegeven

De ontwikkelaar moet privacydetails opgeven wanneer deze de volgende app-update indient.

Ondersteunt

  • Delen met gezin

    Tot zes gezinsleden kunnen deze app gebruiken als Delen met gezin staat ingeschakeld.

Suggesties voor jou