iPhone-schermafbeeldingen

Beschrijving

Voltrun uygulaması Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının daha çok yerde daha çok insana ulaşmasını amaçlamaktadır. Voltrun olarak elektrikli araç şarj istasyonlarımızın tasarımını, gelişimini ve destekleyen teknolojisini bir araya getirmekteyiz. Şarj istasyon ağımız genişledikçe EA kullanımı her geçen gün daha çok bireye ulaşabilir hale gelecek. Uygulamamız sayesinde şarj geçmişinizi görüntüleme, size en yakın istasyon bilgileriyle beraber, Haritalar uygulamasıyla seçtiğiniz istasyon için rota bilgileri sunuyoruz. Gelecek sürümler içinse fatura izleme, ödeme ve kartsız şarj işlemi gerçekleştirme başta olmak üzere pek çok kolaylığı size sunmak için çalışmalarımız devam ediyor.


“Voltrun”, Zebra Elektronik A.Ş.’nin elektrikli araç şarj istasyon ağı tescilli markasıdır.

Nieuw

Versie 3.4.4

Kullanıcıların sisteme kayıt olmasını engelleyen bir hata giderildi.

Artık anahtarlık ve kartlarınızı mobil uygulamadan yönetebilir, yeni kart talep edebilir ve taleplerinizin durmunu görebilirsiniz.Üye olmadan şarj başlatırken oluşan bir hata giderildi.
Uygulama genelinde hatalar düzeltildi.

App-privacy

De ontwikkelaar, Zebra Elektronik A.Ş., heeft aangegeven dat volgens de toepassing van het privacybeleid van de app gegevens kunnen worden beheerd zoals hieronder staat beschreven. Ga voor meer informatie naar het privacybeleid van de ontwikkelaar.

Aan jou gekoppelde gegevens

De volgende gegevens worden mogelijk verzameld en gekoppeld aan je identiteit:

  • Financiële gegevens
  • Contact­gegevens

Toepassing van het privacybeleid kan variëren op basis van bijvoorbeeld de functies die je gebruikt of je leeftijd. Lees meer

Ondersteunt

  • Delen met gezin

    Tot zes gezinsleden kunnen deze app gebruiken als Delen met gezin staat ingeschakeld.

Suggesties voor jou