Voltrun 4+

Zebra Elektronik A.Ş.

Ontworpen voor iPhone

    • Gratis

iPhone-schermafbeeldingen

Beschrijving

Voltrun uygulaması Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının daha çok yerde daha çok insana ulaşmasını amaçlamaktadır. Voltrun olarak elektrikli araç şarj istasyonlarımızın tasarımını, gelişimini ve destekleyen teknolojisini bir araya getirmekteyiz. Şarj istasyon ağımız genişledikçe EA kullanımı her geçen gün daha çok bireye ulaşabilir hale gelecek. Uygulamamız sayesinde şarj geçmişinizi görüntüleme, size en yakın istasyon bilgileriyle beraber, Haritalar uygulamasıyla seçtiğiniz istasyon için rota bilgileri sunuyoruz. Gelecek sürümler içinse fatura izleme, ödeme ve kartsız şarj işlemi gerçekleştirme başta olmak üzere pek çok kolaylığı size sunmak için çalışmalarımız devam ediyor.


“Voltrun”, Zebra Elektronik A.Ş.’nin elektrikli araç şarj istasyon ağı tescilli markasıdır.

Nieuw

Versie 4.4.0

Kullanıcı deneyimi iyileştirildi.

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

App-privacy

De ontwikkelaar, Zebra Elektronik A.Ş., heeft aangegeven dat volgens de toepassing van het privacybeleid van de app gegevens kunnen worden beheerd zoals hieronder staat beschreven. Ga voor meer informatie naar het privacybeleid van de ontwikkelaar.

Aan jou gekoppelde gegevens

De volgende gegevens worden mogelijk verzameld en gekoppeld aan je identiteit:

  • Financiële gegevens
  • Contact­gegevens

Toepassing van het privacybeleid kan variëren op basis van bijvoorbeeld de functies die je gebruikt of je leeftijd. Lees meer

Suggesties voor jou

Diensten
Diensten
Diensten
Diensten
Diensten
Diensten