AutoGPS Logbook 4+

Eurosat CS, spol. s r.o.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

EN:
The pressure to keep up with your business doesn't stop when you're away from the computer. The AutoGPS Mobile App enables you to easily access key information about your fleet or assets, anytime and anyplace. Receive alerts, investigate incidents, and if needed, send the nearest technician to an urgent job or react to assets in danger, all from your phone.

Note: You must be a AutoGPS customer to use this app.

CZ:
Kvůli potřebě našich zákazníků být neustále mobilní i mimo kancelář je zde pro Vás dostupná mobilní aplikace AutoGPS, která Vám umožňuje snadno a rychle získat všechna potřebná data o vašem vozovém parku a to kdykoliv a odkudkoliv. Jste schopni sledovat všechna vaše vozidla v reálném čase, zadávat stav tachometru, tankování, přijímat všechna upozornění, kontrolovat jízdu i přověřovat poruchy vozidla. To vše je zprostředkováno přímo přes Váš mobilní telefon.

Poznámka : Aplikace slouží pouze pro zákazníky AutoGPS.

What’s New

Version 1.10.8

EN:
- Added sensors tab

CZ:
- Přidán náhled měřáků

App Privacy

The developer, Eurosat CS, spol. s r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • User Content
  • Other Data

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Business
Business
Business
Business

You Might Also Like

Business
Business
Business
Business
Business
Finance