iPhone Screenshots

Description

Canlı ve Gerçek Fallara Hazır Mısın? Sana özel birebir chat ile bakılan kahve ve tarot falları için doğru yerdesin! Falia'nın büyülü dünyasına hemen katılabilirsin!

Kahve ve tarot falında yepyeni ve sürpriz hediyelerle dolu bir dönem başlıyor!

Eşi benzeri olmayan tamamen gerçek, canlı ve ücretsiz bir fal deneyimine hazır ol!

Falia’da dilediğin zaman en başarılı gerçek falcılara ulaşabilir, canlı chat ortamında görüşme yapabilirsin. Falını paylaşabilir, paylaşılan fallara yorum yazarken bir yandan da sürpriz hediyeler ve yeni takipçiler kazanabilirsin.

Yapman gereken tek şey fincan ve tabağının fotoğrafını çekip Falia’ya göndermek. Sonrasında kısa ve otomatik fallardan tamamen kurtulup kendini heyecan ve hediyelerle dolu bir dünyanın içinde bulacaksın.

Neden mi Falia?
* Falia, canlı chat ortamında dilediğin zaman kahve ve tarot falı baktırmanı sağlar.
* Falia, gerçek falcıların tamamen sana özel kahve falı yorumlarını öğrenebileceğin muhteşem bir uygulamadır.
* Falia’da falına makineler değil, güçlü hisleriyle tanınan tamamen gerçek falcılar bakar. Kendine yakın hissettiğin falcıyı sen seçersin ve bu falcının kahve falı yorumları sadece dakikalar içinde telefonuna gelir. Hatta dilersen bu süreyi de kısaltabilirsin!
* Falia’da merak ettiğin aşk, iş, para konularını ve çok daha fazlasını hem detaylı hem de tamamen sana özel kahve fallarından öğrenebilirsin.
* Sadece Falia’da olan “Sosyal Fal” tamamen ücretsizdir.
* Sosyal Fal, sınırsız sayıda kişinin senin falına ücretsiz bakabilmesini sağlar.
* Sosyal Fal ile paylaşılan diğer falları görüp yorumlar yaparak sürpriz hediyeler kazanabilirsin.
* Sosyal fal üzerinden diğer kullanıcıların paylaştığı fallara yaptığın yorumlar sayesinde fal dünyasının yeni yıldızı sen olabilirsin!
* Üstelik Falia’da senin isteyebileceğin her şey çoktan düşünüldü! Kullanımı basit, en son teknoloji ile donatılmış bu uygulama aynı zamanda sana falın gizemli ve büyülü dünyasının kapılarını aralıyor.

Ücretsiz, gerçek ve canlı kahve falı, tarotun muhteşem dünyası, melek kartlarının sürpriz mesajları, günlük burç yorumların, arkadaşların ve çok daha fazlası Falia’da seni bekliyor!

Falia diye yazılır, Falya diye okunur!

Dünyanın İlk ve Tek Sosyal Fal Uygulaması Falia Cebinde! İster Fal Bak, İster Binlerce Kişiye Ücretsiz Fal Baktır!

Falia uygulamasında yorumcular tarafından yapılan yorumlar geleneksel fal dilinin sohbet ve eğlence amaçlı sunulmuş bir şeklidir. Fal yorumlarının tek amacı rahatlamak ve eğlenmektir. Kullanıcıların ürettiği içerikler, üretenin sorumluluğundadır. Falia’da kullanılan içerikler yetişkinler için eğlenceli olsa da; çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için uygun olmayabilir. Kullanıcılar uygulamayı indirdikleri takdirde bu uyarıyı ve bu sayfada linki bulunan kullanıcı sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

What’s New

Version 1.5.3

Canlı ve Gerçek Fallara Hazır Mısın? Sana özel birebir chat ile bakılan kahve ve tarot falları için doğru yerdesin! Falia'nın büyülü dünyasına hemen katılabilirsin!

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

App Privacy

The developer, Ahmet Simsek, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like