Hobizubi 17+

serdar mutlu

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Firmamız DEV-PA AKSESUAR TUHAFİYE olarak vizyonu geniş bir kuruluş amacıyla 2001 yılında İstanbul Eminönü’nde kurucusu Erdem ZERENÜZ tarafından temelleri atılmıştır.

Başlangıçta güpür, dantel ve fisto imalatı toptan satışı yaparken piyasa talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda geniş vizyonumuzla tuhafiye alanında da hizmet sunmaya devam etme kararı aldık 2008 yılında merkezimizi Ümraniye ye taşıyarak 450 m2 showroom ve perakende satışıyla nihai tüketiciyi de hedefleyen yapı içerisinde geleceğe sağlam temellerle tutunmaya devam ederek 2001 yılında Eminönü rıza paşa handaki iş yerimizi Güvener iş merkezindeki şimdiki yerine taşıdık.

Takı sanatları, hobi malzemeleri, bebek süsü ve aksesuarları, tekstil malzeme ve aksesuarlarındaki geniş yelpazemizle Siz değerli müşterilerimize bu gün şubelerimizle sosyal medya kanallarımız ve web sitelerimizle güler yüzlü alanında deneyimli personelimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

App Privacy

The developer, serdar mutlu, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Travel
Travel
Utilities
Photo & Video
Entertainment
Travel

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping