Screenshots

Description

***[Piku] meditacijos vaikams kviečia į kelionę po fantazijų pasaulį, kurios pagrindiniu herojumi tampa pats vaikas.*** - Šeimos Gidas

Mūsų ekspertų sukurtos meditacinės istorijos yra skirtos padėti vaikams atrasti kelią į ramų ir laimingą gyvenimą. Jos padės jūsų vaikui tapti labiau dėmesingu, padės išlaikyti psichologinę gerovę bei skatins kūrybiškumą. Siūlom šią pagalbą su kvėpavimų pratimais, linksmomis ir stebuklingomis kelionėmis ant vienaragio nugaros ar ant skraidančio kilimo, viešnage debesų pilaitėje, susidraugaujant su fėjomis ar pučiant didelius burbulus į orą.

*TIK KELIOS MINUTĖS PER DIENĄ IR PASTEBĖSITE TEIGIAMĄ POVEIKĮ

Meditacijos padės lavinti šiuos įgūdžius:
- Atsikratyti neramių minčių, įveikti stresą ir socialinį nerimą
- Išmokti atsipalaiduoti ir nusiraminti po aktyvios dienos
- Susikurti miego režimą be nerimo ir streso
- Geriau susikaupti ir sutelkti dėmesį darželyje, mokykloje bei namuose
- Lavinti emocinį intelektą, kūrybiškumą
- Pagerinti elgesį, santykius ir išsiugdyti teigiamą požiūrį

*SUKURTA EKSPERTŲ, KAD PADĖTŲ AUGINTI RAMIUS IR LAIMINGUS VAIKUS

„Piku – ramūs vaikai“ pasitelkė pasaulinio lygio ekspertus, kurie sukūrė 29 dėmesingo įsisąmoninimo meditacines istorijas. Tai vaizdingi ir dėmesį prikaustantys pasakojimai garso įrašų formatu, kurie praturtins jūsų vaiko gyvenimą ir padės vaikui emociškai augti.

***Programėlėje yra 2 NEMOKAMOS meditacijos.***

27 papildomų meditacijų kolekciją galima įsigyti sumokėjus vienkartinį mokestį. Įsigiję visą kolekciją, naudositės daugiau nei 3 valandų trukmės įvairiu garsiniu turiniu, kad vaikai būtų ramūs ir laimingi bei tokie išliktų ir ateityje.

*ĮVAIRIOS MEDITACIJOS KIEKVIENO VAIKO POREIKIAMS IR NUOTAIKOMS

Kiekviena meditacija sukurta atsižvelgiant į dažniausiai iškylančius klausimus ar sunkumus ir tikslingai parinkta atsižvelgiant į skirtingus vaikų poreikius ir situacijas.

PRIEŠ MIEGELĮ (10)
Atpalaiduojančios meditacijos moko vaikus nuraminti kūną ir protą, padeda jiems pereiti į ramybės būseną ir pagerina miego kokybę. Sukurkite malonų nakties miego režimą ir išvengsite vakarais kylančių kovų.

STEBUKLINGA KELIONĖ (5)
Leiskite vaikams nukeliauti į išgalvotą vaizdingą ir stebuklingą kelionę, kuri padės jiems pailsėti ir atsigauti po sunkios ir įtemptos dienos. Sukurkite atpalaiduojantį, saugų ir įkvepiantį pasaulį, į kurį vaikai bet kada galės grįžti užmerkę akis.

RAMINAMOJI (4)
Skatinkite vaikus pasitelkti vaizduotę ir tyrinėti juos supančio pasaulio stebuklus, skatinkite panirti į ramias apmąstymų akimirkas.Tai padės reikiamu momentu išsklaidyti rūpesčius, liūdesį ir stresą. Kai vaiką užplūsta emocijos, programėlėje esančios meditacijos padės jam susikurti pertraukėlę, kurios metu vaikas nurims, sumažės jo nerimo lygis.

STIPRIOS EMOCIJOS (3)
Skatinkite vaikus priimti stiprias emocijas, tokias kaip pyktis, ir gebėti jas atpažinti savyje. Skatinkit nebijoti ir nenustumti jų gilyn, bet priimti ir išreikšti. Su meditacijų pagalba padėkite vaikams pažvelgti, priimti ir ramiai susitaikyti su šiomis emocijomis.

MEILĖ IR GERUMAS (4)
Auginkite vaiko viduje esantį gerumą, užuojautą ir meilę. Padėkite vaikams pajusti, kad jie yra labai mylimi, išmokykite juos pasisemti stiprybės iš jūsų teikiamos meilės. Mokykite juos mylėti save ir padėkite kurti prasmingesnius santykius su kitais žmonėmis.

MENO (3)
Skatinkite vaikus išreikšti savo mintis, emocijas ir patirtis per kūrybiškumą. Kūrybiškumu paremtos meditacijos lavins ne tik vaizduotę, bet padės geriau susikaupti ir sutelkti dėmesį.

*MŪSŲ TALENTINGOSIOS AUTORĖS

- Melisa Dormoi – Nacionalinės hipnotizuotojų gildijos sertifikuota hipnoterapeutė, bestselerių autorė, mokytoja ir mentorė, „ShambalaKids“ įkūrėja (www.shambalakids.com)
- Evelina Savickaitė-Kazlauskė – ugdančioji psichologė, meno terapeutė, ugdytoja, autorė (flumens.co.uk)
- Mišelė Roberton-Džouns – angelų terapijos specialistė ir autorė

What’s New

Version 1.1

Mes atlikome keletą programėlės pataisymų. Malonaus klausymosi!

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
5 Ratings

5 Ratings

App Privacy

The developer, Kada Designs Ltd, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer