Description

Your smart phone is all you need for your banking transactions with Akbank Mobile.

We renewed Akbank Mobile for you. You will enjoy an easier banking experience with its modern design and simplified processes.
You now have a personalised area on the main page. You can view smart insights that will ease your financial life and Axess campaigns in this area.
You will save time with artifical intelligence that thinks in your stead.

Our consumer and corporate customers can login to Akbank Mobile with TC identity number, customer number or credit card information.
Awarded World’s Best Digital Bank by Euromoney, Akbank offers Akbank Mobile on smartphones, tablets, Apple Watch and Apple TV.
Please visit our Twitter page for any queries and problems. www.twitter.com/Akbankdestek

What’s New

Version 4.3.0

Akbank Mobil’i senin için yenilemeye devam ediyoruz! Henüz Akbank müşterisi değilsen, Akbank Mobil üzerinden dakikalar içinde müşteri olabilir, sen de bu yenilikler ile birlikte geleceğin bankacılık deneyimini yaşayabilirsin.

• Vadeli ve Birikim ürünlerinin detaylarına artık “Yatırımlarım” menüsünden ulaşabilirsin. Üstelik anında faiz oranını, vade sonu ve birikim ürünlerinin detaylarını görüntüleyebilirsin.

• Hisse, fon ve diğer yatırım işlemlerinin takibi artık daha çok daha kolay! “Varlıklarım” ve “Yatırımlarım” menülerinden, yaptığın işlemlerin tutarlarını görebilirsin. Nakit akışını gelen/giden bloke tutarlarına göre rahatlıkla ayarlayabilirsin.

• Kredi kartı borç ödeme deneyimi yenilendi. Artık ödeme yaptığın Akbank ve başka banka kredi kartlarını tek sayfada görüntüleyebilirsin. Ayrıca istersen işlem sonunda kayıtlı kredi kartına rumuz verebilirsin.

• Farklı döviz ekstrelerini tek sayfada ve hızlıca ödeyebilirsin. Talimatlarını kolayca yönetebilirsin.

• Kartlar menüsünden artık İstanbulkart’ını hemen ekleyebilir, bakiyesini görüntüleyebilir ve bakiye yükleyebilirsin. Otomatik yükleme talimatı ile kartındaki tutar belirli bir limitin altına indiğinde otomatik bakiye yüklenmesini sağlayabilirsin.

• SIM kartını değiştirdiğinde güvenliğin için CepŞifre gönderileri engellenir. CepŞifre’yi yeniden alabilmek için SIM Blokaj Kaldırma işlemini artık Akbank Mobil’den gerçekleştirebilirsin.

• Bildirim iznini açarak Akbank Mobil’in sana özel sunduğu akıllı finansal ipuçlarını artık bildirim olarak alabileceksin.


Akbank Mobil’i taleplerin ve önerilerin doğrultusunda geliştirmeye, bankacılık deneyimini iyileştirmeye devam ediyoruz.
Facebook.com/Akbank, twitter.com/AkbankDestek ve App Store üzerinden paylaştığın yorumları titizlikle değerlendiriyoruz ve güncellemeler üzerinde çalışıyoruz.

Information

Provider
Akbank T.A.S
Size
446.4 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 10.0 and watchOS 3.2 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch. Apple TV.

Languages

English, Arabic, Danish, Dutch, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese, Turkish, Vietnamese

Age Rating
17+
Gambling and Contests
Infrequent/Mild Simulated Gambling
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

  • Siri

    Get things done within this app using just your voice.

More By This Developer

You May Also Like