Screenshots

Description

S mobilní appkou Zaletsi.cz máš neustále dokonalý přehled o všech akčních letenkách. Díky našemu hlídači se navíc o všech TOP akcích a chybných tarifech dozvíš během pár sekund a získáš náskok před ostatními cestovateli.

► New York 1400 Kč ► Japonsko 2137 Kč ► Havaj 4800 Kč ► Kuba 4532 Kč ► celá Evropa 0,01 EUR – to je jen malá ochutnávka akcí, které jsme v minulosti ulovili.

— Akční letenky na jednom místě —

Parta lovců levných letenek pro tebe za pomoci moderních nástrojů od rána do večera prohledává rezervační systémy aerolinek a ty nejlepší pecky okamžitě sdílí v této appce. U každé akce jako bonus najdeš také spoustu dalších cestovatelských tipů od zkušených cestovatelů.

— Okamžité upozornění na nejlepší akce —

Nevybral sis z našich akcí? Nevadí! Nastav si hlídače, který ti uloví jen to, co tě opravdu zajímá. Díky našim notifikacím se o všech akcích dozvíš jako první.

Můžeš si také nastavit sledování letenek na konkrétní datum do požadované destinace. My tě pak budeme průběžně informovat o jakékoliv změně ceny.

— Rezervace letenek / ubytování / aut —

Přímo v aplikaci si vyhledej a rezervuj letenky, ubytování nebo půjčení auta v rámci nejspolehlivějších rezervačních systémů. S námi se ti nikdy nestane, že se v případě problémů nikam nedovoláš, ani tě neosolíme na skrytých poplatcích.

— Staň se součástí komunity Zaletsi.cz —

Získej přístup do fóra, svého cestovatelského profilu a k nejrůznějším tipům a informacím pro cestovatele. Buď součástí komunity Zaletsi.cz a cestuj za ceny, které ti kamarádi v hospodě nebudou věřit.

Mimochodem, naše appka je samozřejmě zdarma. ;)


— Tým Zaletsi.cz

What’s New

Version 3.0.36

Kompletní redesign. Nové funkce, pokročilé hlídání letenek a akcí, možnost nákupu přímo z aplikace, sdílení, vyhledávání, komunita a mnoho dalšího.

Information

Seller
Jiri Spolek
Size
24 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like