Attaya 4+

HCT Bilisim Dis Ticaret Limited Sirketi

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Çocuğunuzla beraber boş zamanlarınızı daha verimli geçirmek istiyorsanız Attaya uygulaması tam size göre. Attaya, yaşadığınız yere yakın etkinlikleri, sinema salonlarını, tiyatro sahnelerini, eğlence merkezlerini, parkları, oyun alanlarını, restaurantları, doğum günü parti merkezlerini ve çok daha fazlasını sizin için bulur ve listeler. Bu sayede ne yapmak istediğinize çok çabuk karar verip isterseniz etkinlik için önceden kendi yerinizi de ayırtabilirsiniz.

Attaya uygulaması tamamen ücretsiz olup, kullanımı çok kolaydır.

Gitmek istediğiniz etkinlik merkezi hakkında bir fikriniz yoksa, daha önce ziyaret eden kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. Gittiğiniz aktiviteden memnun kalmazsanız Attaya uygulamasına üye olarak tüm etkinlik merkezlerini puanlayabilir veya yorum yapabilirsiniz.

attaya uygulasındaki tim etkinlik merkezleri titizlikle kategorize edilmiştir ve mekanların iletişim bilgileri günceldir. Attaya uygulaması sizin lokasyonunuzu otomatik olarak belirler ve size en yakın mekanı Yakınımda sayfasında listeler.

Uygulamada gezinirken gördüğünüz bir etkinliği daha sonra incelemek için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu sayade uygulamayı bir ajanda olarak da kullanabilirsiniz.

Uygulamanın Blog kısmında çocuğunuzun, sağlığı, gelişimi, eğitimi ve daha fazlası hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 1.0.7

Çocuğunuzun Attaya Gidelim mi? sorusuna verebileceğiniz en güzel cevap burada...

App Privacy

The developer, HCT Bilisim Dis Ticaret Limited Sirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Techous Live
Entertainment
İBB Şehir Tiyatroları
Entertainment
Multi Color coloring by number
Entertainment
Strawberry Shortcake Lockets
Entertainment
Milyon Bilet
Entertainment
Mobilet
Entertainment