zaletsi.cz – hlídač letenek 4+

Jiri Spolek

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

S mobilní appkou Zaletsi.cz máš neustále dokonalý přehled o všech akčních letenkách. Díky našemu hlídači se navíc o všech TOP akcích a chybných tarifech dozvíš během pár sekund a získáš náskok před ostatními cestovateli.

► New York 1400 Kč ► Japonsko 2137 Kč ► Havaj 4800 Kč ► Kuba 4532 Kč ► celá Evropa 0,01 EUR – to je jen malá ochutnávka akcí, které jsme v minulosti ulovili.

— Akční letenky na jednom místě —

Parta lovců levných letenek pro tebe za pomoci moderních nástrojů od rána do večera prohledává rezervační systémy aerolinek a ty nejlepší pecky okamžitě sdílí v této appce. U každé akce jako bonus najdeš také spoustu dalších cestovatelských tipů od zkušených cestovatelů.

— Okamžité upozornění na nejlepší akce —

Nevybral sis z našich akcí? Nevadí! Nastav si hlídače, který ti uloví jen to, co tě opravdu zajímá. Díky našim notifikacím se o všech akcích dozvíš jako první.

Můžeš si také nastavit sledování letenek na konkrétní datum do požadované destinace. My tě pak budeme průběžně informovat o jakékoliv změně ceny.

— Rezervace letenek / ubytování / aut —

Přímo v aplikaci si vyhledej a rezervuj letenky, ubytování nebo půjčení auta v rámci nejspolehlivějších rezervačních systémů. S námi se ti nikdy nestane, že se v případě problémů nikam nedovoláš, ani tě neosolíme na skrytých poplatcích.

— Staň se součástí komunity Zaletsi.cz —

Získej přístup do fóra, svého cestovatelského profilu a k nejrůznějším tipům a informacím pro cestovatele. Buď součástí komunity Zaletsi.cz a cestuj za ceny, které ti kamarádi v hospodě nebudou věřit.

Mimochodem, naše appka je samozřejmě zdarma. ;)


— Tým Zaletsi.cz

What’s New

Version 3.0.59

Oprava aktualizace seznamu akčních nabídek.

App Privacy

The developer, Jiri Spolek, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel