iPhone Screenshots

Description

Наш мобільний додаток — це нова сходинка розвитку у сфері ресторанного бізнесу Тернополя. Для зручності та комфорту наших гостей ми розробили унікальну та надшвидку платформу, завдяки якій замовити їжу з доставкою стало ще простіше. Відтепер усі заклади мережі ресторанів Файне Місто завжди під рукою у Вашому телефоні, для цього треба лише завантажити додаток.
Доставка обідів на офіс та додому через мобільний додаток Файного Міста: у чому його особливість?

- Зручний пошук на головній сторінці по меню всіх закладів: ПАБу та КЛУБу, Пасажу і YOUNG. Ви тільки починаєте вводити назву, як страви з усіх закладів, що потенційно підходять, починають виводитись на сторінці - ми цінуємо ваш час. Наприклад, вам хочеться скуштувати страву з куркою, в полі Пошуку починаємо вводити “курка” и все готово!

- Доставка їжі у м. Тернопіль може охоплювати страви з різних ресторанів, але все приїде вчасно і в одному замовленні.

- Рекомендуємо зареєструвати свій профіль у додатку, адже це надає певні привілеї у подальшому використанні. Програма автоматично запам’ятовує адресу, зберігає історію попередніх замовлень, тому улюблені бургери з Пасаж Адлера, наприклад, можна замовляти повторно без жодних клопотів. Також ви можете керувати історією - не лише робити повторні замовлення, а й видаляти.

- У додатку є всі контактні дані кожного закладу, завдяки чому можна не лише замовити їжу з доставкою, а й швидко зв’язатися для бронювання столику в ресторані NA NEBI та Jan Amor.

Найбільша зручність у тому, що Ви просто дістаєте з кишені телефон і в пару кліків робите замовлення. У Вашій долоні кілька популярних закладів нашого міста, з меню яких легко і швидко обрати собі сніданок/обід/вечерю. Доставка суші по м. Тернопіль з ЯНҐ - це найпопулярніше замовлення, та й не дивно роли у нас - справжнє задоволення. Неодмінно скористайтеся новою послугою від Сім’ї ресторанів Файного Міста та поділіться своїми враженнями з нами!

What’s New

Version 1.6.0

Додано збереження адрес доставки авторизованих користувачів

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, ANNA PINCHAK, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You Might Also Like

Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink