Audiolibrix - Audioknihy 12+

Audioknihy a podcasty v mobilu

Audiolibrix Ltd

Designed for iPad

    • 1.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Přes 9000 audioknih, 110000 hodin českých a slovenských podcastů - aplikace Audiolibrix nabízí kompletní audio zážitek. Vybírejte a poslouchejte rovnou v aplikaci.

„S tou aplikací je super práce mezi zařízeními!“ - Tomáš Macháček

„Úžasná appka, teraz "prečítam" knihu aj pri chôdzi, behu alebo inej činnosti pri ktorej nemôžem byť ponorený do stránok.“ - Patrik Patoraj

Co získáte instalací naší aplikace?
- Možnost vybrat si z katalogu více než 4500 audioknih. Detektivky, historie, osobní rozvoj, filozofie, fantasy, sci-fi... přijdete si na své.
- Největší katalog českých a slovenských podcastů na webu, které si můžete vybírat a přehrávat rovnou v appce. Zábava, novinky, informace, vzdělávání... volba je na vás.
- Rychlý nákup přímo v aplikaci - klik, klik a posloucháte!
- Neobvykle dlouhé ochutnávky - žádný zajíc v pytli, hezky si poslechněte, co kupujete.
- Pohodlné přehrávání a synchronizaci mezi zařízeními. Posloucháte na telefonu a chcete pokračovat na tabletu? Aplikace si sama pamatuje, kde jste skončili.
- Časovač vypnutí - jste moc unavení a do pár minut usnete? Aplikace se sama vypne v čas, který si určíte. Usínáte, ale ještě byste poslouchali déle? Tak prostě ťukněte do telefonu a počítadlo se resetuje.
- Záložky - přehrávejte si oblíbené části pořád dokola... klidně až do zbláznění.
- Pak taky umí salta, přemety, kliky... no dobře, tak neumí, ale má spoustu dalších funkcí.

A co dalšího? Aplikace je propojená s nejmilejším obchodem s audioknihami. Naše jméno je Audiolibrix. A kromě široké nabídky audioknih a skvělé aplikace zdarma máme i super blog, podcast o audioknihách a hlavně skvělou podporu.

Navíc na webu i v appce najdete největší katalog českých a slovenkých podcastů. Můžete si tak vybrat své oblíbené kousky, které vám třeba zlepší pracovní den. A poslouchat rovnou v appce.

To nejlepší jsme si schovali na konec. Klub Audiolibrix - lepší nabídku na nákup audioknih neseženete.

Máte šanci si u nás aktivovat výhodné předplatné, díky němuž vás budou audioknihy stát pouhých 199 korun. A tím jeho výhody nekončí. Zeptejte se nás na detaily.

Takže co vám jako Audiolibrix všechno nabídneme?
1) Úžasné audioknihy
2) Zajímavé podcasty
3) Bezvadnou podporu
4) Skvělou aplikaci
5) Přátelské prostředí
6) Akce, parádní nabídky
7) Kopec zábavy a zajímavých informací
8) Osmička, co byla osmička... audioknihy, podcasty, podpora, aplikace, komunikace, akce, zábava... ne... nemůžeme si vzpomenout. Ale určitě je to něco super!

What’s New

Version 10.2.5

Aplikace je nyní rychlejší a hezčí než kdykoliv předtím. A také jsme opravili pár chybiček krásy.

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

jafd10 ,

Nefunguje to

V týhle aplikaci přehrávač funguje jako nějaké zařízení pro mučení uživatelů. Přejde jednou kapitolu a pak se pokaždé zástaví. Když se vratím do toho a stláčím, aby pokračovalo, tak si ještě dá mi okénko, chci-li pokračovat dál. No ne, jenom tak si to tláčím, pro legráci. Co to je za blbá otázka? Jasne, že chci pokračovat dál! A chci, aby to přehrálo celou knihu, k čertům, od začatku fo konce, a ne pouze jednou kapitolu!

Developer Response ,

Dobrý den, chápu Vaši rozladěnost ze zastavování přehrávání a mrzí mě. Mám pro Vás však dobrou zprávu - lze nastavit pár věcí ve Vašem telefonu a zabránit tomu, aby Váš operační systém aplikaci zastavoval. Poprosím Vás tedy - spusťe si Nastavení Vašeho telefonu, v něm si najděte položku Audiolibrix a klepněte na ni. Na obrazovce nastavení pro aplikaci Audiolibrix se ujistěte, že máte zapnuté Aktualizace na pozadí. Pokud je vypnuto, zapněte si ho prosím. Opakovaným klepnutím na šipku zpět se vraťte zpět na začátek aplikace Nastavení. V aplikaci Nastavení si najděte položku Baterie, klepněte na ni. Na obrazovce nastavení Baterie se ujistěte, že nemáte zapnutý Režim nízké spotřeby. Pokud je Režim nízké spotřeby zapnutý, tak si ho prosím vypněte.Hotovo. Váš operační systém by od této chvíle neměl násilně ukončovat aplikaci a přehrávání by mělo pokračovat na pozadí i při zhasnuté obrazovce a po konci kapitoly by mělo plynule přejít na přehrávání další. Pokud byste potřeboval návod i s obrazovou dokumentací, neváhejte se obrátit na support@audiolibrix.com, kde Vám vše znovu rádi vysvětlíme a pošleme odkaz s podrobnými informacemi.

App Privacy

The developer, Audiolibrix Ltd, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Books
Books
Books
Books
Books
Books