Ekran Görüntüleri

Açıklama

Adet döngünü senin için takip ediyor, sana her gün eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyeler veriyorum. Sen sadece verilerini giriyor, kişisel kimliğini oluşturuyor ve gerisini bana bırakıyorsun. Verdiğin bilgiler doğrultusunda PMS, regl, yumurtlama ve doğurganlık dönemlerin yaklaştığı zaman sana haber veriyor ve bu bilgilendirmeyi her ay düzenli olarak yapıyorum. Böylece önceden önlem alabiliyorsun. Yani elinin altındaki kişisel asistanın oluyorum. Ayrıca bu dönemlerde yararlı ve keyifli tavsiyelerimle kendini daha rahat hissetmeni sağlıyorum. Aynı zamanda yanından ayırmayacağın arkadaşın da oluyorum.

Benimle arkadaş olmak çok kolay. Çünkü Türkçeyim ve çok basit kullanım ekranım var. Ayrıca hamile kalmak istiyorsan seni yönlendiriyorum, hamile kalmak istemiyorsan seni doğum kontrolü konusunda bilgilendiriyorum. Akıntı seviyesi, cinsel ilişki takibi, semptom ekleme, günlük not tutma, şifreleme gibi olanaklar sunuyorum. Pepzine’de her gün yenilenen, okuması zevkli makaleler paylaşıyorum. Telefonuna gönderdiğim mesajlarla gününü güzelleştiriyorum. Senin için her şeyi, hiçbir zaman kaybolmayacak şekilde saklıyorum. <3

APPLE SAĞLIK ENTEGRASYONU
Pepapp, kilonuzu girmenin ve izlemenin hızlı ve kolay bir yolunu sağlar. Regl bilgilerinizi kaydetmek ve saklamak için Apple Sağlık uygulamasını kullanır.

PepQueen
Hayallerindeki ülkenin kraliçesi olmaya hazır mısın? Yepyeni premium versiyonum sayesinde mutlu penguenlerin yaşadığı, şirin mi şirin bir ülke olan PepLand’e adım atacaksın. Bu ülkenin kraliçesi PepQueen olacaksın!

Bu ülkede her biri konusunda uzman ve çok tatlı tam 7 penguen yaşıyor. Hepsi arkadaşım ve hepsi, aynı benim gibi, senin kendini her zaman iyi hissetmeni istiyor. İşte sıcakkanlı arkadaşlarım:

-AstroPep: Sana her gün burcundan haber verecek. Astrolojik gelişmeleri senin için yorumlayacak. Merkür retrosu, dolunay modu o hep onda!

-PepArt: Artık film, kitap ve müzik önerisi için ileti yazmana gerek yok. Her gün yeni bir film, kitap, müzik önerisi ve genel kültür bilgisiyle ekranında olacak.

-PepClub: En trend markalardan avantajları, indirimleri, hediyeleri, alışverişle ilgili her türlü gelişmeyi sana bildirecek. Dostlar alışverişte görsün!

-PepTalk: Biriyle sohbet etmek istersen ona yazabilirsin. Sana anında cevap verecek ve moduna göre paylaşımlar yapacak. Artık hiç sıkılmayacaksın.

-PepYogi: Hani hep yogaya başlamak istemiştin ya, şimdi tam sırası. Yoga pratikleri, ruhani yaşam rehberliği ile gününe huzur ve esneklik katacak.

-FitPep: Sağlıklı yaşamak hiç de zor değil. Beslenme, uyku, egzersiz ve daha birçok tavsiyeyle daha genç ve zinde hissetmeni sağlayacak.

-PepDoc: Konusunda uzman doktorla anında iletişim kurman ve sağlığınla ilgili konuları rahatça konuşman için seni yönlendirecek.

PepQueen’i satın almayı seçerseniz, ödeme iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir ve hesabınız cari dönemin bitiminden 24 saat önce yenilenmek üzere tahsil edilecektir. Satın alma işleminden sonra iTunes Store'daki ayarlarınıza gidilerek otomatik yenileme işlemi herhangi bir zamanda kapatılabilir. Mevcut PepQueen abonelik bedeli 12,99₺/ay'dan başlıyor ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketler mevcut. Fiyatlar Türk Lirası cinsindendir, Türkiye dışındaki ülkelerde değişebilir ve önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Geçerli abonelik iptali, aktif abonelik süresi boyunca mümkün değildir. PepQueen’i satın almayı seçmezseniz, Pepapp’ı ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Arkadaşlar arasında!

Biz Pepapp kullanıcılarını dinlemeyi ve geri bildirim almayı seviyoruz. Soru ve önerilerini support@letspepapp.com’a gönderebilirsin.

http://letspepapp.com

Gizlilik: https://letspepapp.com/hukum_ve_kosullar/gizlilik-taahhutu.html
Koşullar: https://letspepapp.com/hukum_ve_kosullar/kullanim-sartlari.html

Yenilikler

Sürüm 1.6.3

Ufak hatalar giderildi.

Oylar ve Yorumlar

4.6/5
7 Oy

7 Oy

Bilgi

Sağlayıcı
Pepapp Teknoloji Anonim Sirketi
Boyut
114.8 MB
Kategori
Health & Fitness
Uyumluluk

iOS 10.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, İspanyolca

Yaş Sınırı
Aşağıdaki için yaş grubu 12+:
Seyrek/Hafif Derecede Cinsel İçerik ve Çıplaklık
Seyrek/Hafif Derecede Tıbbi/Tedavi Bilgileri
Telif Hakkı
© Pepapp Teknoloji A.Ş
Fiyat
Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alımlar
  1. 1 Aylık PepQueen Üyeliği 5,99 zł
  2. 1 Aylık PepQueen Üyeliği 11,99 zł
  3. 6 Aylık PepQueen Üyeliği 49,99 zł

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz