Zrzuty ekranu

Opis

NARZĘDZIA: Steruj swoimi narzędziami wyposażonymi w Bluetooth® za pomocą Twojego smartfona. Kompaktowy odkurzacz CT MINI I i CT MIDI I komunikują się z aplikacją Work i automatycznie wysyłają Ci zrozumiałe pomocne informacje – po prostu za pomocą powiadomień Push bezpośrednio na Twój smartfon. Korzystaj w przypadku szlifierki przegubowej PLANEX 2 225 EQI z dodatkowych opcji obsługi bezpośrednio w aplikacji Work: Dzięki temu możesz automatycznie uruchomić oświetlenie LED lub nawet zmniejszyć jasność– by prace przy ścianie i suficie przebiegały jeszcze wygodniej. Oczywiście otrzymasz także tutoriale, wskazówki i triki dla PLANEX w formie krótkich informacji. Twoje połączone z Bluetooth® akumulatory natychmiast dostarczą Ci na Twój smartfon szczegółowych informacji o ostatnim kontakcie, stanie naładowania i cyklach ładowania.

SERWIS: Twój bezpośredni kontakt do Festool – telefoniczny, za pośrednictwem e-mail lub formularza kontaktowego, proste logowanie do usługi gwarancji-all inclusive lub szybkie zlecenie naprawy online. Dodatkowo otrzymasz szerokie zestawienie takich informacji jak data zakupu, partner handlowy, czas gwarancji Twoich produktów.

WYSZUKIWANIE PARTNERA HANDLOWEGO: Z pomocą tej funkcji w łatwy sposób wyszukasz Partnera Handlowego, włącznie z szukaniem Ulubionych w Twojej okolicy lub w innych krajach – za pośrednictwem GPS lub formularza wyszukiwania.

PROFIL: Tutaj dokonasz zmian i aktualizacji konta myFestool oraz sprawdzisz informacje dotyczące ochrony danych osobowych, noty wydawcy oraz warunków użytkowania.

Co nowego

Wersja 1.5.2

Naprawiliśmy pewne drobne problemy i wprowadziliśmy zmiany w celu dalszej optymalizacji aplikacji.

Informacje

Dostawca
Festool GmbH
Wielkość
128.3 MB
Zgodność

Wymaga systemu iOS 11.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski, Czeski, Duński, Fiński, Francuski, Hiszpański, Niderlandzki, Niemiecki, Portugalski, Szwedzki, Słowacki, Węgierski, Włoski

Wiek
4+
Lokalizacja
Ta aplikacja może korzystać z Twojej lokalizacji, nawet jeśli nie jest otwarta, co może powodować szybsze zużycie baterii.
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka