Descrição

FOX & FOXplay dünyası artık tek bir mobil uygulama ile her an sizinle!

iOS uygulamamız yenilendi! Güncellenen uygulamamızla FOXplay’de; en sevilen dizilere, filmlere, programlara, yarışmalara ve daha birçok favori içeriğe ulaşabilir, dijitale özel hazırlanan formatları tek tıkla ücretsiz veya dilerseniz abone olarak reklamsız izleyebilirsiniz.

FOX ile FOX canlı yayınını, en sevdiğiniz dizi veya programların güncel yayınlarını ve haber bültenlerini takip edebilir; FOXplay ile sevdiğiniz dizi, program ve filmleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ayrıca FOX ile haftalık yayın akışına kolayca erişebilir favori dizilerin yayın zamanlarını takip ederek beğendiğiniz videoları sevdiklerinizle anında paylaşabilirsiniz.

iPhone ve iPad için hazırlanan özel tasarımla dizilerden haberlere, galerilerden videolara birçok özel içeriğe kolaylıkla ulaşabilir; fragman ve bölüm videolarını kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

FOX & FOXplay’in yenilenen iOS uygulamasıyla sevdiğiniz dizi, film, program ve haber bültenleri 3G, 4G ve WiFi ile her an, her yerde sizinle...

FOX & FOXplay mobil uygulamasını hemen şimdi indirin!

Novidades

Versão 5.2.6

Siz en sevdiğiniz dizinin yeni bölümünü heyecanla beklerken biz de daha iyi bir deneyim yaşayabilmeniz için uygulamada geliştirmeler yapmaya devam ediyoruz!

Bu güncellemeyle birlikte; uygulama içi sorunlar giderildi ve geliştirmeler yapıldı.

Yorumlarınız bizi hep bir adım ileri taşıyor. Uygulamayla ve aboneliklerle ilgili soru, öneri veya yorumlarınızı webturkey@fox.com adresine gönderebilirsiniz.

Classificações e críticas

1.0 de 5
1 classificação

1 classificação

Informação

Fornecedor
ALLIANCE YAPIM LTD STI
Tamanho
56.4 MB
Compatibilidade

Requer o iOS 10.0 ou posterior. Compatível com iPhone, iPad e iPod touch. Apple TV.

Idiomas

Inglês

Idade
4+
Copyright
Preço
Grátis

Suporta

  • Partilha com a família

    Ao ativar a Partilha com a família, a app pode ser utilizada por 6 membros da família.

Mais deste programador

Talvez também goste