Capturas de ecrã

Descrição

Aplikacja mobilna wspierająca konferencje i szkolenia organizowane przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie to sposób na nowoczesną, sprawną wymianę informacji pomiędzy organizatorami, a uczestnikami tych wydarzeń. Oprócz przekazywania bieżących informacji związanych z danym spotkaniem, pozwala również na uzyskanie informacji zwrotnej od uczestników, a także na interakcje pomiędzy wszystkimi użytkownikami.

Dla każdego z wydarzeń, które znajdują się w aplikacji uczestnicty otrzymują komplet informacji organizacyjnych takich jak: miejsce, czas, dojazd, agedna, hotele, prelegenci, dane osób kontaktowych, itd. Użytkownicy mogą w łatwy sposób skorzystać z tych informacji, ocenić poszczególne elementy programu, a także zadawać pytania prelegentom. Dzięki aplikacji możliwa jest także interkacja pomiędzy użytkownikami poprzez narzędzia social media oraz możliwość aranżowania spotkań.

Aplikacja mobilna Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie jest narzędziem usprawniającym realizację celów statutowych takich jak: integrowanie środowiska osób fizycznych i prawnych związanych z ciepłownictwem czy propagowanie nowoczesnej wiedzy techniczno-ekonomicznej. To także sposób dotarcia z informacją bezpośrednio do uczestnikow danego wydarzenia, dzięki wykorzystaniu technologii mobilnej, z której na co dzień korzysta każdy z nas.

Novidades

Versão 4.2.91

Aktualizacja funkcjonalności.

Informação

Fornecedor
STETTINER
Tamanho
38 MB
Categoria
Empresas
Compatibilidade

Requer o iOS 8.0 ou posterior. Compatível com iPhone, iPad e iPod touch.

Idiomas

Alemão, Francês, Inglês, Polaco, Russo

Idade
4+
Copyright
Preço
Grátis

Suporta

  • Partilha com a família

    Ao ativar a Partilha com a família, a app pode ser utilizada por 6 membros da família.

Mais deste programador

Talvez também goste