Screenshots

Description

Valesa Mobil uygulamasıyla telefon ve tabletinizden akıllı ev ihtiyaçlarınıza hükmetmenin keyfini sürün.
Aydınlatmalar, ısıtma-soğutma, perde/panjur, alarmlar, sahne çağırma ve interkom gibi evinizdeki uygulamaları koltuğunuzdan dahi kalkmadan mobil cihazlarınız ile yönetin. Üstelik tüm bu işlemleri seyahat halindeyken de akıllı telefon veya tabletiniz ile internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Valesa Mobil uygulamasında en üst seviyede veri güvenliği teknolojileri ve yöntemleri kullanılmıştır.
Valesa ile 7’den 70’e tüm aile bireyleri rahatlıkla aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde/ panjur gibi cihazları yönetebilir, hırsız alarmını devreye alabilir, kameraları izleyebilir, gelen misafirler ile interkom görüşmesi yapabilir. Ayrıca ihtiyacınız olan taksiyi, vale hizmetini veya SPA rezervasyonu gibi ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.
Evinizde konforu yaşamanıza yardımcı olan Valesa panel teknolojisi, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamayı hedefleyerek tasarlandı. Tasarımıyla mekan estetiğinize ince bir dokunuş ile değer katan Valesa panel, ayrıca fonksiyonelliği ile evinizin vazgeçilmez bir üyesi oluyor.
Valesa panel sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini korumak için yenilikçi yaklaşımlar sunar. Evinizde oluşabilecek herhangi bir alarm durumunda site/rezidans güvenliğine bu bildirimler ulaşır.
Evinizde yangın, su basması, gaz alarmı, cam kırılması, hırsız alarmı gibi ihtiyaçların giderilmesi için kullanacağınız klasik yöntemlere yenilikçi bir bakış açısı getirerek, dünyanın neresinde olursanız olun, tüm alarmlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.
Evinize gelen misafirlerinizle Valesa panel üzerinden görüntülü olarak iletişim kurabilir, dış kapınızı onlara açabilirsiniz. Konforu bir adım daha ileriye taşıyarak oturduğunuz yerden dahi kalkmadan, mobil cihazlarınız üzerinden de aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Ev içerindeki kontrollerin yanı sıra site yönetiminin sunduğu hizmetlere en hızlı ulaşmanın yolu Valesa panelden geçer. Taksi çağırma, kuru temizleme, restoran rezervasyonu, vale hizmeti, teknik servis çağırma vb. ihtiyaçlarınızı evinizden yönetebilir, bu taleplerinizin güncel durumunu Valesa panel ve mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.
Site veya rezidansınızdaki duyuruları, etkinlikleri, önerileri, şikayet bildirimlerini ve takibini tek bir noktadan kolayca yönetebilirsiniz.
Günümüz çağının baş döndürücü akışında, evden çıkarken Valesa paneliniz üzerinden tek bir tuşla, yol-hava durumunu ve nans piyasası bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Valesa panel, gerektiğinde yanınıza şemsiyenizi almanız konusunda sizi uyararak yaşam konforunuzun evinizin dışında da devam etmesine yardımcı olur.
Siz evin içinde iken mobil cihazlarınız otomatik olarak evinizin ağına bağlanır. Böylece en hızlı yoldan konfora ulaşabilirsiniz.
Akıllı ev otomasyonunuza bağlı aydınlatma armatürlerinizi Valesa paneller ile dilediğiniz gibi açıp kapayabilir, dim edebilir ve gruplayıp yönetebilirsiniz. Valesa ile evinizin her yerinde istediğiniz ışık atmosferini yaratın.
Evinizdeki perde-panjur sistemini tek bir noktadan kontrol edebilmenin konforunu yaşarken, aynı zamanda akıllı senaryolarınızı devreye sokarak tek bir tuşla perdelerinizi istediğiniz seviyeye getirin.
Yaşam alanlarınızdaki her türlü klima, yerden ısıtma, radyatör, kombi ve fan-coil gibi sistemleri tek bir merkezden kontrol edin ve çalışma sürelerini belirleyin. Ayrıca evinize varmadan ısıtma-soğutma sisteminizi devreye sokarak rahatlığın key ni sürün.
Enerji tasarrufunu ve konforunuzu maksimum seviyeye çıkartabilecek çalışma senaryolarını önceden tanımlayabilir ve sonrasında evinizde hiçbir şeye dokunmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

What’s New

Version 1.9.1

Performans iyileştirmeleri yapıldı

App Privacy

The developer, EAE TECHNOLOGY, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like