ADAMA art‪ı‬ 4+

ADAMA AGRICULTURAL SOLUTIONS LTD

Proiectată pentru iPad

    • Gratuit

Capturi de ecran

Descriere

Adama Artı, her çiftçinin kolayca kullanabileceği bir Akıllı Tarla Yönetimi uygulamasıdır. Ekimden hasat zamanına kadar, tarlanıza özel ilaçlama önerileri ve hava durumu uyarıları artık cebinizde!

 
Pamuk, domates, elma, şeker pancarı veya buğday ekili tarlanızda günü gününe izleyen özel Yetiştiricilik Takvimi sayesinde ilaçlama zamanlarını takip edebilir, gübreleme, sulama gibi işlemleri planlayabilirsiniz. Tek bir sayfada birden fazla tarla hakkında bilgileri düzenleyip takip edebilirsiniz.
 
KÖYÜNÜZDE HAVALAR NASIL GİDİYOR?
 
Hava Durumu ekranında tarlanızın bulunduğu yere ait ayrıntılı hava durumunu ve üç günlük tahminleri (en düşük/en yüksek sıcaklık, nem, yağış, rüzgar) görüntüleyebilirsiniz
 
Uygulama aracılığıyla cep telefonunuza gelecek Bildirimler, don ve aşırı yağış gibi ürün kaybına yol açan tehlike ve doğal afet ihtimallerine karşı sizi önceden uyarır.
 
HASTALIK VE ZARARLILARLA MÜCADELEDE DOĞRU ÜRÜNÜ SEÇİN.
 
Adama Türkiye ürün portföyündeki herbisit, fungisit, insektisit ve bitki gelişim düzenleyici ürünleri hakkındaki tüm bilgiler, ürün etiketleri ve Güvenlik Bilgi Formları artık elinizin altında. Aynı zamanda ilaçlama önerilerini cep telefonunuza gönderilecek bildirimler aracılığı ile takip edebilirsiniz.
 
ADAMA’NIN BİLGİ VE DENEYİMİ HER AN YANINIZDA.
 
Tarlanızda daha önce görmediğiniz bir zararlı veya bitki hastalığıyla mı karşılaştınız? Fotoğrafını çekip, uygulamanın içerisindeki Adama’ya Sor bölümünden sorunuzu yazılı olarak Adama Türkiye ziraat mühendislerine iletebilirsiniz.
 
Tarlanıza ve ürününüze en uygun Adama ürünlerini seçmek veya ilaçlama tavsiyeleri almak için Türkiye’nin her bölgesinden satış temsilcilerimize uygulamanın içerisinden telefonla ulaşabilirsiniz. (Abonesi olduğunuz GSM operatörünün iletişim ücretleri geçerlidir.)

ADAMA Artı uygulaması, Adama Türkiye için Doktar - Tarımın Doktoru tarafından geliştirilmiştir.

Noutăți

Versiune 2.0.0

Kullanıcı deneyimi arttırıldı.
Bazı hatalar giderildi.

Confidențialitatea aplicației

Dezvoltatorul, ADAMA AGRICULTURAL SOLUTIONS LTD, a indicat că practicile de confidențialitate ale aplicației pot include gestionarea datelor conform descrierii de mai jos. Pentru informații suplimentare, consultați politica de confidențialitate a dezvoltatorului.

Date care nu sunt colectate

Dezvoltatorul nu colectează niciun fel de date din această aplicație.

Practicile de confidențialitate pot varia, de exemplu, în funcție de funcționalitățile pe care le utilizați sau de vârsta dvs. Aflați mai multe

Mai multe de același dezvoltator

Afaceri
Divertisment
Referințe
Utilitare
Referințe
Productivitate

S-ar putea să vă placă și

Productivitate
Productivitate
Productivitate
Productivitate
Productivitate
Productivitate