Снимки экрана

Описание

Буквограйка – вчимо українські літери та звуки граючись! 

Додаток для наймолодших «Буквограйка» пропонує новий погляд на одну з найважливіших задач у навчанні малюків: вивчення літер та звуків. 

За основу було взято ігри з кольоровими пазлами, які орієнтовані на запам’ятовування літер та розвиток зорової пам’яті. Кожній літері алфавіту відповідає весела тварина, яка оживає від дотику — стрибає, плаває або літає.

Алфавіт чудово озвучено дикторами-імітаторами у супроводі веселої музики, смішних звуків та милих жартів. Вивчати літери малюк може разом з батьками чи самостійно — інтерфейси ігор прості та зрозумілі, а улюблені персонажі не дадуть засумувати у процесі. 

У додатку також є режим «Вчимо звуки». Це спеціальний розділ для тих, хто хоче швидко навчити дитину читати. Зображення кожної літери супроводжується правильним звучанням звуку, що допоможе вашому малюку швидко навчитися впізнавати звуки в словах на слух та легше опановувати навики читання. Завдяки порадам наших логопедів та педагогів тепер у вас є можливість навчити вашу дитину читати за ігровою методикою – швидко та цікаво.

Чудові ілюстрації намальовані художницею Ольгою Дегтярьовою, на рахунку якої вже декілька популярних книжок та додатків.

У додатку є три гри, в яких дитині треба буде знайти тварин, що відповідають заданим літерам, та складати слова – самостійно або за підказками. Одна гра безкоштовна, а гроші, отримані з продажу двох платних ігор будуть передані благодійному фонду Таблеточки - www.tabletochki.org.

Проект «Буквограйка» допоможе вашому малюку:

• швидко вивчити літери за допомогою анімованого алфавіту з улюбленими тваринами
• закріпити отриманні знання за допомогою ігор з пазлами
• покращити зорову пам’ять
• розвинути логічне мислення
• полюбити навчання через гру 

"Буквограйка" – улюблена іграшка та ефективний спосіб навчитися читати швидко та весело!

Информация

Провайдер
GLOWBERRY LTD
Размер
514.6 МБ
Категория
Образование
Совместимость

Требуется iOS 8.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

английский

Возраст
4+
Copyright
Цена
Бесплатно
Встроенные покупки
  1. Гра 2 75 р.
  2. Гра 3 75 р.

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться