Снимки экрана (iPhone)

Описание

Qırımtatarlar bu - qırımtatarlar aqqında malümat bergen sayttır. Qırımtatarlar ve Qırımnıñ tamır halqınıñ medeniyeti, tarihı ve ananelerinen meraqlanğan er kes bu yerde meraqlı malümatnı tapa bile.
Полное:
Qırımtatarlar bu - qırımtatarlar aqqında malümat bergen sayttır. Qırımtatarlar ve Qırımnıñ tamır halqınıñ medeniyeti, tarihı ve ananelerinen meraqlanğan er kes bu yerde meraqlı malümatnı tapa bile.
Qırımtatarlar - milletimiz içün qıymetli ve müim olğan malümatnı birleştirgen bir entsiklopediyadır. Saytımızda qırımtatar halqınıñ Vatanında ve ondan tış olğan ayatı aqqında malümat berile, medeniy ve diniy haberler aydınlatıla, ana tilimiz ve tarihımız ogretile ve inkişaf ettirile.
Qırımtatarlar saytında bir sıra rubrikalar bar. Rubrikalarda qırımtatarlar aqqında bütün malümat toplana. Şu cümleden: meraqlı zenaatlar, sürgünlik şaatlarınıñ ayat ikâyeleri, Vatanğa avdet yolu, qırımtatar tarihından meraqlı vaqia ve adiseler, Qırımnıñ tarihiy ve ziyaret mekânları, balalar içün ögrenüv programmalar kibi rubrikalar bar. Crimeantatars taqımı aktual mevzularnen bağlı içtimaiy deñevlerni keçire, ana tilimizni ögretmek içün çeşit oyun ve testlerni saytta yerleştire, daima yañı leyhalar üzerinde çalışa. Bir qaç mahsus yapılğan leyhalar çıqara, şu cümleden Qırım mimarcılıq abideleri, Geraylar sülâlesiniñ tarihı, moda ve seyahatlar ile bağlı leyhalar. "Qaradeniz production" studiyası desteginen halqımız içün yañı ve keyfiyetli proyektler yapıla, olarnıñ arasında mizahiy video levhalar, şaqalı şou ve "Canlı ses" balalar istidat yarışı.
Mündericeniñ 90%-nı qısqa video levhalar teşkil ete. Malümat videolarda yazılı şekilde çıqa.
Facebook, OK, VKontakte, Instagram ve Youtube içtimaiy ağlarında 60,000 ziyade abunecimiz bar.

Что нового

Версия 1.1

Fixed minor bugs

Оценки и отзывы

4.7 из 5
Оценок: 3

Оценок: 3

Информация

Провайдер
Elzara Islyamova
Размер
15 МБ
Категория
Новости
Совместимость

Требуется iOS 11.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

английский

Возраст
4+
Copyright
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться