Снимки экрана

Описание

Нова навчальна інтерактивна гра для дошкільників «Уроки української мови: Зоопарк» цього разу відчинить двері у навколишній світ завдяки наступній лексичній темі. Ми завітаємо до зоопарку де, малюк зможе познайомитися з дикими тваринами: лев, ведмідь, мавпа, жирафа, на інші. Крім цього спробує самостійно скласти слова й речення по темі зоопарк.
- сюжетно-рольова гра
- комплексні вправи (абетка, українська мова, український алфавіт, літери, нові слова)
- розвиток усіх базових навичок і вмінь (дикція, орфографія, початкова грамота, пам’ять, увага, дрібна моторика)
- відсутність усіх вікових і мовних перешкод (українська мова, Ukrainian language)
- контекстні й звукові підказки
- функція вимкнення музичного супроводження
- дитячі пазли
- домашнє навчання
- яскравий та інтуїтивно зрозумілий геймплей
На вашу дитину чекають шість рівнів, в кожному з яких його зустрінуть яскраві й різнокольорові тварини. Її чекає різні завдання: складання пазлів, пошук відсутніх частин, визначення правильного забарвлення тваринки, складати слова та речення. Кожний окремий рівень «Уроки української мови: Зоопарк» спрямований на розвиток і вдосконалення певної навички (дикція, орфографія, початкова грамота, пам’ять, увага, дрібна моторика, абетка, українська мова, український алфавіт, літери, нові слова). Ми будуємо свої перші граматичні конструкції, словосполучення та реченя, вчимося читати і писати. Завдяки «Уроки української мови: Зоопарк» дошкільники зможуть не тільки розпізнавати, називати й писати назви диких тварин, а й розширять свій кругогляд із галузі зоології.
Ми підготували для вас спеціальну методику навчання початкової грамоти через вивчення базових понять для дітей, які навчаються вдома (домашнє навчання). Завдяки сюжетно-рольовому характеру гри, діти захоплюються проходженням різних рівнів і непомітно стають експертами у темі: дикі тварини. Українська мова з програмою «Уроки української мови: Зоопарк» є першою комплексною вправою на розвиток усіх базових навичок і вмінь (абетка, українська мова, український алфавіт, літери, нові слова, дикція, орфографія, початкова грамота, пам’ять, увага, дрібна моторика). Ми не тільки вчимо нові слова, але й формуємо їх візуальний образ, запам’ятовуємо правопис слова і вчимося читати та будувати перші словосполучення і речення.
«Уроки української мови: Зоопарк» допомагає розвинути дрібну моторику в дітей, в яких є затримання мовного апарату й наявні аутичні ознаки. Ця нова гра годиться і для дошкільників, і малюків, і може слугувати в ролі якісного й корисного навчального примірника для дітей, вивчаючих українську мови як іноземну.

Что нового

Версия 1.0

Приложение было обновлено компанией Apple с целью использования последней версии сертификата подписи Apple.

Оценки и отзывы

1.0 из 5
1 оценка

1 оценка

Информация

Провайдер
UKROP INC
Размер
53.7 МБ
Категория
Образование
Совместимость

Требуется iOS 6.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

английский

Возраст
4+
Copyright
Цена
99,00 ₽

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться