ADAMA Fin-фінансовий помічни‪к‬ 4+

MobiMill LTD

    • Бесплатно

Снимки экрана

Описание

Компанія ADAMA пропонує українським аграріям мобільний додаток ADAMA Fin. Це фінансовий помічник у Вашому смартфоні!

Всі можливості Агропакетів, аналітика аграрних ринків та актуальні ціни завжди з Вами, у мобільному додатку ADAMA Fin.ADAMA Agricultural Solutions – світовий лідер із виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості.

Мета ADAMA – надання простих рішень для захисту сільськогосподарських культур за допомогою унікальних продуктів та комбінацій діючих речовин. Ми дбаємо про ваш урожай як про свій власний.

Сьогодні ADAMA нараховує більш ніж 8000 співробітників. Ми співпрацюємо з аграріями у понад 100 країнах світу.

Комплексний та різноманітний асортимент продукції компанії, один із найбільших у світі, об’єднує більш як 270 діючих речовин та понад 1000 готових продуктів. ADAMA надає рішення для задоволення будь-яких потреб агровиробників для всіх основних сільськогосподарських культур та кожного ринку.

Головний офіс ADAMA розташований у місті Тель-Авів (Аеропорт Сіті), Ізраїль.

ADAMA має понад 70-річний досвід та є однією з найбільших компаній у світовій індустрії захисту рослин. Обсяг її продажів за 2021 рік склав 4,8 млрд доларів.

ADAMA в Україні – це більш ніж постачальник засобів захисту рослин та добрив. Наша команда пропонує цілий спектр послуг для підвищення ефективності роботи господарств.

Агропакети ADAMA дають українським господарям можливість впевнено інвестувати в якісні засоби захисту рослин та добрива, разом з цим забезпечують простий та зрозумілий доступ до сучасного управління ризиками та до світових ринків.

Наша мета полягає в тому, щоб дати можливість українським агровиробникам покращити свою прибутковість та контролювати ключові рушійні сили бізнесу, і таким чином дати впевненість для побудови стабільного бізнесу для наступних поколінь.

Что нового

Версия 7.2.5

Оновлено умови Аграрних розписок
Додано ціни на с.г. продукцію

Конфиденциальность приложения

Разработчик MobiMill LTD указал, что в соответствии с политикой конфиденциальности приложения данные могут обрабатываться так, как описано ниже. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Сбор данных не ведется

Разработчик не ведет сбор данных в этом приложении.

Конфиденциальные данные могут использоваться по-разному в зависимости от вашего возраста, задействованных функций или других факторов. Подробнее

Другие приложения этого разработчика

Еда и напитки
Бизнес
Бизнес
Бизнес
Бизнес
Бизнес

Вам может понравиться

Бизнес
Бизнес
Бизнес
Бизнес
Бизнес
Бизнес