Снимки экрана (iPhone)

Описание

Arabesk Radyo 3 Kasım 2012 Tarihinde Yayın Hayatına Başlamış Olup Yayınlarını Kesintisiz Olarak 7 / 24 İnternet Üzerinden Dinleyicilerine Ulaşmaktadır. Türkiyenin En Koyu Arabesk radyosu Sloganınla Geçmişten Günümüze Arabesk Müzigin En Seçkin Örneklerini Dinleyicileriyle Buluşturmaktadır. Az Anos Çok Müzik Anlayışıyla Ve Yapmış Oldugu Yayın Kalitesiyle Büyük Kücük Müzik Dinleyenlerin Begenisini Kazanmıştır. Türkiyenin Sevilen Radyoları Arasına Girmiştir. Arabesk Radyo Dinleyicisi İle Bütünleşerek, Arabesk - Fantazi Müzige Gönül Vermiş Radyo Dinleyicisini Tek Bir Radyoda Toplamayı Hedeflemektedir. Farkımız Tarzımız Diyorsanız Gerçek Arabeski Dinleyin Dinletin

Arabeskradyo iPhone'da "Radyonuz Açık Olsun" Türkiye'nin en iyi En Cok Dinlenen Arabesk radyosu Arabeskradyo ' artık iPhone ve iPod Touch Veya Üzerinden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arabeskradyo Uygulaması ile dinleyiciyler konumlarını DJ ile paylaşabilirler. Konum bilgisi Uygulamanın en radyo yayınını Aldığı Sürece onu 3 Dakikada Bir açıılmaktadır. Uygulamanın en arka Planda çalışması bu Özelliği kapatmaz. Konum Özelliği varsayılan Olarak Açıktır ziyaretinde custom menüsünden kapatılabilir. Devamlı Olarak Konum bilgisinin alınması cihazınızın pilinin Hızlı bır sekılde bitmesine yol açabilir. Türkiye En Radio Station üzerinde En İyi Müzik En İyi FM Türkiye'En Koyu Arabesk Radyosu ve özel radyo istasyonunun biridir ve 3 Kasım 2012 doğumlu Arabesk radyosundan biridir Müzik onun bağımsız, dürüst ve güvenilir bir Yayın kavramı, ayrıcalıklı DJ'ler, yayın ilke ve teknolojik donanımı ile ulusal radyo istasyonu dinleme. Arabeskradyo her zaman dikkatli, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile kulaklarınızda olacaktır. Üzerine ow itibaren, en iyi müzik sen hiç iPhone Arabesk Radyo veya iPod Touch sizinle olacak. Dinleyiciler, bu uygulamadan DJ ile konumlarını paylaşabilirsiniz. Uygulama radyo streaming iken Yer servise her 3 dakikada bir çalışır ve bu özellik de arka plan modunda çalışır. Konumum özelliği ayarları menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz varsayılan ve kullanıcı tarafından etkindir. . Dramatik pil ömrünü azaltabilir arka planda çalışan GPS sürekli kullanımı unutmayınız üzerinde radyo tutun .

Что нового

Версия 1.0

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

Конфиденциальность приложения

Разработчик Radyo Telekom не сообщил Apple о своей политике конфиденциальности и используемых им способах обработки данных. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Нет сведений

Разработчик будет обязан предоставить сведения о конфиденциальности при отправке следующего обновления приложения.

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться