Снимки экрана

Описание

Aplikace "Comenia Script – psaní s motýlem" je hra pro nejmenší písaře, která zábavným způsobem seznamuje děti s novým psacím písmem Comenia Script. Zároveň podporuje uvolnění ruky (grafomotoriku) formou obtahování písmene na celé ploše iPadu či iPhonu. Proto je vhodná před samotným nácvikem písma Comenia Script v 1. ročníku, nebo také pro předškoláky.

Aplikaci "Comenia Script – psaní s motýlem" mohou využít i děti, které Comenia Scriptem nepíšou, nebo dospělí, kteří se chtějí naučit tomuto jednoduchému a čitelnému písmu. Aplikace se dá využít pro práci ve škole, doma i na cestách. Malí či velcí uživatelé rovněž uvítají volbu tahů pro praváky a leváky.

Použité psací písmo Comenia Script bylo ověřeno Ministerstvem školství ČR v projektu dvouletého pokusného ověřování v letech 2010-2012 a schváleno jako alternativní pro použití v českých základních školách. Národní ústav dalšího vzdělávání již proškolil přes 1400 učitelů a učitelek pro použití nového psacího písma v jejich školách.

Na začátku aplikace naleznete tabulku pro výběr znaků, která je rozlišena barevně (velká abeceda – modrá; malá abeceda – zelená; číslice – růžová). Aplikaci provází doprovodné zvuky při správných tazích, ale také při chybách. Po skončení psaní je napsané písmeno porovnáno s původní předlohou. Následně se objeví symbol z obrázkové abecedy "Comenia pictures", který dětem pomáhá zapamatovat si dané písmeno.

Что нового

Версия 1.2.12

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Oprava nemožnosti nakoupit všechna písmena v momentě, kdy byl jeden z předchozích pokusů o nákup uživatelem zrušen.
Opravené písmeno Ř.

Информация

Провайдер
J4W s.r.o.
Размер
41.9 МБ
Категория
Образование
Совместимость

Требуется iOS 5.1.1 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

русский, английский, голландский, испанский, итальянский, корейский, немецкий, польский, португальский, традиционный китайский, турецкий, упрощенный китайский, французский, чешский, шведский, японский

Возраст
4+
Copyright
Цена
Бесплатно
Встроенные покупки
  1. Psaní s motýlem - Celá abeceda 299 ₽

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться