Снимки экрана

Описание

Miesięcznik Czas na Wnętrze to unikalny, największy na polskim rynku magazyn o stylowych wnętrzach. Do każdego numeru jest dołączony e-dodatek, który zawiera materiały rozszerzające wydanie papierowe o obszerne informacje produktowe, galerie zdjęć i panoramy.

Wydawcą pisma jest AVT Korporacja – obecna na polskim rynku prasowym od blisko 20 lat, mające w swoim portfolio przeszło 20 tytułów (m.in. Budujemy Dom, T3 czy Digital Camera).

Czas na Wnętrze to przede wszystkim: design, stylowe wnętrza i sztuka. Na jego łamach przedstawiane są sylwetki mistrzów światowego designu, rozmowy z gwiazdami i nadziejami polskiego wzornictwa, a także nowinki ze świata sztuki i kulinariów. W każdym numerze redakcja udaje się z wizytą do czterech polskich domów oraz zabiera Czytelników na wycieczkę dookoła świata w poszukiwaniu inspiracji. Nie brakuje też praktycznych porad. Dekor, Dossier, Zakupowe Pokusy i Przewodnik Kupującego – to główne rubryki shoppingowe. Jest tu miejsce zarówno na prezentację mebli, jak i tekstyliów, dodatków, oświetlenia, sprzętów audio-video oraz RTV i AGD.

Teraz Czas na Wnętrze możesz obejrzeć na swoim iPadzie. Ta wersja jest dostępna z dodatkowymi galeriami zdjęć i setkami produktów w stylu prezentowanych wnętrz.

Что нового

Версия 3.10.1

Drobne poprawki

Информация

Провайдер
AVT Korporacja Sp. z o.o.
Размер
44.4 МБ
Категория
Образ жизни
Совместимость

Требуется iOS 9.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

английский, испанский, немецкий, польский, французский

Возраст
17+
Неограниченный доступ к Сети
Copyright
Цена
Бесплатно
Встроенные покупки
  1. Prenumerata Czas na Wnętrze 459,00 ₽
  2. Prenumerata Czas na Wnętrze 849,00 ₽
  3. Czas na Wnętrze 10-2014 149,00 ₽

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться