Снимки экрана

Описание

Yurt Dışında Digiturk keyfini dilediğin yerde yaşa!

Yurt dışındasınız maç, en sevdiğiniz Tv kanalını veya kaçırdığınız bir diziyi izlemek istiyorsunuz. Çözümünüz DigiturkPlay Yurt Dışı uygulaması!
Evde, işte, okulda, parkta. Amerika'da, Avrupa'da, Asya'da Afrika'da. DigiturkPlay Yurt Dışı iPhone ve iPad uygulamalarıyla dünyanın her yerinde, sen neredeysen orada.
80'e yakın canlı TV kanalı, canlı maçlar, Tekrar İzle ile Tv kanallarında en çok seyredilen dizilerin kaçırdığınız bölümleri, Türk filmleri.*
Üstelik Spor Toto Süper Lig ve Beko Basketbol Ligi yurt dışında, telefon ve tabletlerde, sadece DigiturkPlay uygulamalarında.
Üstelik DigiturkPlay paketinize herhangi bir fark ödemeden.

Şimdi DigiturkPlay üyesiyseniz, DigiturkPlay iPhone ve iPad uygulamasını yükleyerek paketinizde bulunan kanalları hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

DigiturkPlay iyi seyirler diler!

---

Outside of Turkey, experience Digiturk entertainment wherever you are on your iPhone/iPad.

You are abroad and want to watch live games, live Tv channels or episodes of favourite series that you missed. Your solution is DigiturkPlay International Application. At home, at work, at school, at park. In America, Europe, Asia, Africa. Anywhere in the world, wherever you are.
Up to 80 live Tv channels*, live sport, missed episodes of your favourite TV shows with catch-up TV service, video-on-demand Turkish movies.*
Spor Toto Super League and Beko Basketball League live games at mobile/tablet apps are ONLY at DigiturkPlay apps outside of Turkey and Northern Cyprus.

If you are a current subscriber of DigiturkPlay International, download the application on your device, login once and start watching.

Digiturk Play wishes you a pleasant TV entertainment!

* Bazı Tv kanallarının yayını veya Tv kanallarında yayınlanan bazı programlar, içerik anlaşmaları gereği yayın erişimine kapatılabilir.
Live broadcast of some Tv channels or some specific programs may be geo-blocked due to content agreements with the rightholders.

Что нового

Версия 3.0.7

Bug Fixes.

Оценки и отзывы

2.7 из 5
Оценок: 9

Оценок: 9

alik300 ,

Uye

Nasil paket alib uye ola bilirim ben
Moskovoda yasiyorum

uyemoskova ,

Serj

Özellikle büyük maclarda giriş yapamıyorsunuz, nedeni belli değil üye olmama rağmen derbi macları izleyemedim bu sene, yazmama rağmen hep aynı sonuç boşu boşuna para israfı

OsmanGenc ,

Dünyanın en iğrenç kuruluşu

Dünyanın en aşağlık sistemi monopoliyi yıllardır keyfi idare ve haksızlıklarına kılıf yapan ve aynı zamanda hizmet vermeyi ve para kazanmayı bile bilmeyen aşağlık bir kuruluş

Конфиденциальность приложения

Разработчик DIGITURK не сообщил Apple о своей политике конфиденциальности и используемых им способах обработки данных. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Нет сведений

Разработчик будет обязан предоставить сведения о конфиденциальности при отправке следующего обновления приложения.

Информация

Провайдер
Digital Platform Iletisim Hizmetleri A.S
Размер
25.8 МБ
Категория
Развлечения
Совместимость

Требуется iOS 8.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch. Apple TV.

Языки

русский, азербайджанский, английский, турецкий

Возраст
4+
Copyright
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться