Снимки экрана (iPhone)

Описание

Мусаракш – перший в Україні автомобільний довідник, який не тільки надає необхідну інформацію в компактній та зручній формі, а й допомагає в спілкуванні з працівниками дорожньо-патрульної служби.
Якщо Ви являєтесь водієм транспорту на території України – Ви повинні добре орієнтуватися в правилах дорожнього руху та знати всі основні аспекти законодавства України щодо взаємин  ДАІ з усіма учасниками руху. Наш сервіс допоможе Вам у спілкуванні з працівниками дорожньо-патрульної служби, нагадає правильну характеристику кожному із знаків та розяснить Вам Ваші права.
Мусаракш стане Вам помічником в дорозі. Він буде в пригоді для тих водіїв, які звикли відстоювати свої права, правильно поводитися з представниками автоінспекції та бути завжди у курсі подій. Ми обовязково станемо Вам в пригоді.

Что нового

Версия 2.0.2

– виправлення крешiв

Оценки и отзывы

5.0 из 5
Оценок: 3

Оценок: 3

av.qwerty ,

Класс!

Это приложение просто находка для меня, спасибо разработчикам что конституцию и закон о полиции объединили в одном приложении и дали право на поиск слов, очень помогает!

eoxid ,

Вот оно, приложение моей мечты!

Спасибо! Развивайте дальше, приложение очень полезное!!

Fedashko ,

Мусаракш

Програма супер!! Було б добре кнопку "в обрані" щоб окремі статті чи пункти положень можна було додати в закладку " обрані" . Це щоб легше шукати при спілкуванні з ДПС .

Информация

Провайдер
InVooDoo LLC
Размер
58.7 МБ
Категория
Справочники
Совместимость

Требуется iOS 10.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

русский, английский, украинский

Возраст
Возраст: 4+
Copyright
© 2012-2017 InVooDoo
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться