Duuabl Tegija 4+

HANDIES SOLUTIONS OU

Разработано для iPhone

    • Бесплатно

Снимки экрана (iPhone)

Описание

Duuabl on rakendusepõhine töövahendusplatvorm, mis viib kokku töö ja selle Tegija. Ehk inimkeeles, saab jagada oma ülesandeid teistele tegemiseks või vastupidi, võtta neid väljakutseid hoopis ise vastu.


Platvorm toimib kahe rakenduse koostöös – kliendi äpp (Duuabl) ja Tegija äpp (Duuabl Tegija). Tegija poolel saavad kokku oma ala spetsialistid kuid ka lihtsamaid ülesandeid ootavad Tegijad.


Arveldamine toimub rakenduses automaatselt: Tegijale on tema tasu alati garanteeritud ja tehtud tööde eest laekub tasu hiljemalt iga järgmise nädala lõpuks.


- Kes on Duuabl Tegija?
Duuabl Tegija on hakkamist täis tööarmastaja. Ta soovib realiseerida oma oskuseid ja pakkuda teenuseid, mis on talle jõukohased ning meeltmööda. Tegu võib olla õpilasega, kes kooli kõrvalt teenib lisaraha või hoopis oma ala spetsialistiga, kellele meeldib vastu võtta kõrvalprojekte ning teenida seeläbi täiendavat sissetulekut.

Duuabl Tegija on oma aja peremees, kes otsib mitmekülgseid väljakutseid! Ta on nutikas, kohusetundlik ja aus.


- Kes võib Duuabl Tegija olla?
Duuabl Tegija võib olla OÜ, FIE kui ka eraisik. Olemasoleva ettevõtte saab rakenduses siduda nii esmasel registreerimisel kui ka juba olemasoleva profiili sätetes. Eraisikutel soovitatakse tulud suunata LHV ettevõtluskontole, et ei tekiks raamatupidamise ega maksudega tegelemise kohustust. Duuabl Tegija peab olema vähemalt 16. aastane.


- Kuidas saada Duuabl Tegijaks?
Esimese sammuna tulen alla laadida Duuabl Tegija rakendus!
Enne esimese töö vastu võtmist, saab iga Tegija määrata endale meelepärased töökategooriad ja piirkonna. Oluline on rõhku panna ka oma profiilile, et potentsiaalne klient saaks oma valiku teha Tegija oskuste, eelnevate tööde, kvalifikatsioonide ja kirjelduse järgi.


- Milliseid teenuseid Duuabl Tegijad pakuvad?
Duuabl platvormilt leiab väga erinevaid tööotsi, alustades elektri- ja koristustöödest kuni ilu- ja mugavusteenusteni välja. Hetkel on hoogu on kogumas erinevad koristusteenused ja aiatööd.

Tutvu kõikide kategooriatega lehel: duuabl.com/kategooriad


------
www.duuabl.com
facebook.com/duuablapp
instagram.com/duuabl
twitter.com/apphandies
linkedin.com/company/duuabl

Что нового

Версия 2.13.5

Bug fixes and performance improvements

Конфиденциальность приложения

Разработчик HANDIES SOLUTIONS OU указал, что в соответствии с политикой конфиденциальности приложения данные могут обрабатываться так, как описано ниже. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Сбор данных не ведется

Разработчик не ведет сбор данных в этом приложении.

Конфиденциальные данные могут использоваться по-разному в зависимости от вашего возраста, задействованных функций или других факторов. Подробнее

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться

Образ жизни
Образ жизни
Образ жизни
Образ жизни
Образ жизни
Образ жизни