Снимки экрана (iPhone)

Описание

Satıcıları ve alıcıları, satış danışmanları aracılığı ile bir araya getiren gomeed.com, alım ve satım işlemi yapmak isteyen herkes için özenle tasarlanmıştır. Dijital aracılık ve satış platformu olarak 7’den 70’e herkesin ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan bu platform, her yaş ve her meslek grubundan insana hitap eder.

Sektörünüz ne olursa olsun gomeed.com ile zamandan tasarruf ederek ürününüzü hızlıca satabilir veya aradığınız özelliklerdeki ürünü aracılar yardımı ile anında bulabilirsiniz. Tarım, inşaat, mobilya, sanayi, gayrimenkul, vasıta, eğitim, sağlık, elektronik, tekstil ve daha birçok sektöre ait ürünlerin satışını yapıp stoklarınızı eritebilirsiniz. Ayrıca, dilediğiniz her alan için aracı satış danışmanlarından yardım talep ederek satış fırsatlarınızı artırıp sektörde adınızı daha kalıcı bir hale getirebilirsiniz

Что нового

Версия 1.0.1

- Paylaş menüsündeki problem giderildi.

Конфиденциальность приложения

Разработчик Gomeed.Com не сообщил Apple о своей политике конфиденциальности и используемых им способах обработки данных. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Нет сведений

Разработчик будет обязан предоставить сведения о конфиденциальности при отправке следующего обновления приложения.

Информация

Провайдер
GOMEED BILGI TEKNOLOJILERI YATIRIM VE PAZARLAMA ANONIM SIRKETI
Размер
8.8 МБ
Категория
Образ жизни
Совместимость

Требуется iOS 11.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

английский

Возраст
4+
Copyright
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Вам может понравиться