iPhone Screenshots

Description

Sportbank - Банк для активних!

Мобільний банк sportbank - це онлайн банкінг для тих, хто любить спорт, цінує свій час, сили, гроші і енергію. Зручний інтерфейс, особистий рахунок онлайн, грошові перекази, вигідний кешбек на спортивні товари та активності чекають вас з новим додатком Спортбанк. Додаток максимально простий і зручний для користувача, а вигідні умови і бонуси зроблять повсякденні банківські операції швидкими і приємними. Враховуйте ваші витрати просто і легко.

Основні переваги картки sportbank:

- Картка з кредитним лімітом до 100 000 грн;
- Кредит онлайн на картку з пільговим періодом до 120 днів з першого місяця користування;
- Стандартний пільговий період до 62 днів;
- Кешбек на спортивні товари, покупку спортивного одягу і взуття, фітнес-клуби та інші спортивні активності 10%;
- Перекази з картки на картки інших банків без комісії;
- Цілодобова служба підтримки в зручному месенджері;
- Контроль, грошові перекази та облік витрат, рахунки, оплата покупок і платежів в додатку;
- Зручне поповнення;
- Платіть з Apple Pay.

Просте отримання картки

Отримати картку sportbank - це так само просто, як дістати гаманець. Достатньо лише встановити додаток, сфотографувати копію паспорта та ідентифікаційного і заповнити анкету. Після проходження реєстрації вам залишиться тільки дочекатися кур'єра або забрати картку в точці видачі, та зареєструвати картку в додатку.

Швидкий і вигідний кредит

При відкритті картки є можливість отримати кредитний ліміт до 100 000 гривень з першим пільговим періодом до 120 днів. Стандартний пільговий період по карті складає до 62 днів, що дозволить вам використовувати кредитні кошти і не платити відсотки.

Зручні операції

У додатку доступні: кредитна лінія, облік витрат і доходів, платежі онлайн, можна без комісії поповнювати картку, переказ коштів без комісії між картками і рахунками, проводити оплату за реквізитами, перевіряти баланс, поповнювати мобільний рахунок, оплачувати інтернет і проводити інші операції. Поповнити картку можна за реквізитами іншої картки, або ж із збереженою картки в самому додатку. Наш мобільний банк містить функціонал звичайного інтернет банкінгу та дає унікальну можливість ніколи не відвідувати відділення банків, керуючи своїм рахунком за допомогою смартфона (сюди ж відноситься процес оформлення карти).

Постійний кешбек

На покупки в спортивних магазинах, фітнес-клубах і при оплаті будь-яких послуг, пов'язаних зі спортом, на картку нараховується Кешбек - 10%.

Додатковий кешбек

Також кожен місяць у нас є і інші кэшбек категорії. Ми спеціально вибираємо найпопулярніші категорії магазинів і сервісів, щоб ви отримали максимум від картки sportbank.

Швидка підтримка

Зручний особистий кабінет дозволить вам максимально контролювати всі платежі онлайн, перекази грошей з картки на картку, витрати і доходи, виводити cashback, кредити, а служба підтримки в будь-якому зручному для вас мессенджере в найкоротші терміни допоможе вирішити будь-які питання. При здійсненні будь-якої операції по карті вас буде додатково сповіщати Push-повідомлення, що дозволить вам максимально контролювати свої фінанси.

Обирай sportbank - онлайн банк без відділень прямо зараз!

АТ "ТАСКОМБАНК". В Державному реєстрі банків № 45. Ліцензія НБУ № 84 від 25.10.2011.

АТ "ОКСІ БАНК". Ліцензія НБУ № 247 від 15.11.2011 р. Номер за Державним реєстром банків 30
What’s New

Version 1.10.1

У цій версії додатку з'явилась крута фіча - здійснюєте транзакції на 25 000 грн на місяць і одержуєте безкоштовний абонемент у Sport Life.
Відстежуйте суму накопичених транзакцій в розділі «Бонуси». По досягненню накопиченої суми, просто оберіть зал та активуйте подарунок.
Безкоштовний абонемент в Sport Life кожен місяць з sportbank це реально!

Ratings and Reviews

3.8 out of 5
12 Ratings

12 Ratings

Sergey_apple ,

Поддержка iOS 11

Добавьте поддержку iOS 11. Обновляться до новой не хочу, так как она глючная и медленно работает, к тому же гораздо больше садит аккумулятор.

Developer Response ,

Добрый день. Хотим обратить ваше внимание, что устройства начиная с iPhone 5s под управлением iOS 13 работают отлично, а улучшенная по сравнению с 12 версией энергоэффективность решит проблему с быстрым разрядом АКБ вашего телефона. К сожалению, наше приложение не работает с устройствами старше iPhone 5s и iOS12. Вы также можете по всем вопросам консультироваться с нашей службой поддержки, написав в любой удобный мессенджер или позвонив на 0 800 753 555 (бесплатно с любых телефонов в пределах Украины).

Ростик57576589644 ,

Спорт Банк

Карту в Кривом роге доставили во время ,помогли активировать карту и проконсультировали по банковскому продукту.Курьер Вячеслав справился на отлично!!!

Developer Response ,

Спасибо за обратную связь и ваш выбор.

Andrew Israel ,

За спам по телефону 1 звезда

За спам по телефону звезда

Developer Response ,

Добрый день. Позвольте детально проверить и разобраться в ситуации. Для проверки информации, отправьте нам, пожалуйста, на pr@sportbank.com.ua детали по вашей жалобе. Мы выясним и обязательно вернёмся с обратной связью.

App Privacy

The developer, sportbank, has indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Financial Info
 • Contact Info

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Financial Info
 • Contact Info
 • User Content
 • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Financial Info
 • Location
 • Contact Info
 • Contacts
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Wallet

  Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

 • Family Sharing

  Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like