Знімки екрана iPhone

Опис

Sportbank - Банк для активних!

Мобільний банк sportbank - це онлайн банкінг для тих, хто любить спорт, цінує свій час, сили, гроші і енергію. Зручний інтерфейс, особистий рахунок онлайн, грошові перекази, вигідний кешбек на спортивні товари та активності чекають вас з новим додатком Спортбанк. Додаток максимально простий і зручний для користувача, а вигідні умови і бонуси зроблять повсякденні банківські операції швидкими і приємними. Враховуйте ваші витрати просто і легко.

Основні переваги картки sportbank:

- Картка з кредитним лімітом до 100 000 грн;
- Кредит онлайн на картку з пільговим періодом до 120 днів з першого місяця користування;
- Стандартний пільговий період до 62 днів;
- Кешбек на спортивні товари, покупку спортивного одягу і взуття, фітнес-клуби та інші спортивні активності 10%;
- Перекази з картки на картки інших банків без комісії;
- Цілодобова служба підтримки в зручному месенджері;
- Контроль, грошові перекази та облік витрат, рахунки, оплата покупок і платежів в додатку;
- Зручне поповнення;
- Платіть з Apple Pay.

Просте отримання картки

Отримати картку sportbank - це так само просто, як дістати гаманець. Достатньо лише встановити додаток, сфотографувати копію паспорта та ідентифікаційного і заповнити анкету. Після проходження реєстрації вам залишиться тільки дочекатися кур'єра або забрати картку в точці видачі, та зареєструвати картку в додатку.

Швидкий і вигідний кредит

При відкритті картки є можливість отримати кредитний ліміт до 100 000 гривень з першим пільговим періодом до 120 днів. Стандартний пільговий період по карті складає до 62 днів, що дозволить вам використовувати кредитні кошти і не платити відсотки.

Зручні операції

У додатку доступні: кредитна лінія, облік витрат і доходів, платежі онлайн, можна без комісії поповнювати картку, переказ коштів без комісії між картками і рахунками, проводити оплату за реквізитами, перевіряти баланс, поповнювати мобільний рахунок, оплачувати інтернет і проводити інші операції. Поповнити картку можна за реквізитами іншої картки, або ж із збереженою картки в самому додатку. Наш мобільний банк містить функціонал звичайного інтернет банкінгу та дає унікальну можливість ніколи не відвідувати відділення банків, керуючи своїм рахунком за допомогою смартфона (сюди ж відноситься процес оформлення карти).

Постійний кешбек

На покупки в спортивних магазинах, фітнес-клубах і при оплаті будь-яких послуг, пов'язаних зі спортом, на картку нараховується Кешбек - 10%.

Додатковий кешбек

Також кожен місяць у нас є і інші кэшбек категорії. Ми спеціально вибираємо найпопулярніші категорії магазинів і сервісів, щоб ви отримали максимум від картки sportbank.

Швидка підтримка

Зручний особистий кабінет дозволить вам максимально контролювати всі платежі онлайн, перекази грошей з картки на картку, витрати і доходи, виводити cashback, кредити, а служба підтримки в будь-якому зручному для вас мессенджере в найкоротші терміни допоможе вирішити будь-які питання. При здійсненні будь-якої операції по карті вас буде додатково сповіщати Push-повідомлення, що дозволить вам максимально контролювати свої фінанси.

Обирай sportbank - онлайн банк без відділень прямо зараз!

АТ "ТАСКОМБАНК". В Державному реєстрі банків № 45. Ліцензія НБУ № 84 від 25.10.2011.

АТ "ОКСІ БАНК". Ліцензія НБУ № 247 від 15.11.2011 р. Номер за Державним реєстром банків 30
Що нового

Версія 1.10.1

У цій версії додатку з'явилась крута фіча - здійснюєте транзакції на 25 000 грн на місяць і одержуєте безкоштовний абонемент у Sport Life.
Відстежуйте суму накопичених транзакцій в розділі «Бонуси». По досягненню накопиченої суми, просто оберіть зал та активуйте подарунок.
Безкоштовний абонемент в Sport Life кожен місяць з sportbank це реально!

Оцінки та відгуки

3.8 з 5
Оцінок: 12

Оцінок: 12

Sergey_apple ,

Поддержка iOS 11

Добавьте поддержку iOS 11. Обновляться до новой не хочу, так как она глючная и медленно работает, к тому же гораздо больше садит аккумулятор.

Відповідь розробника ,

Добрый день. Хотим обратить ваше внимание, что устройства начиная с iPhone 5s под управлением iOS 13 работают отлично, а улучшенная по сравнению с 12 версией энергоэффективность решит проблему с быстрым разрядом АКБ вашего телефона. К сожалению, наше приложение не работает с устройствами старше iPhone 5s и iOS12. Вы также можете по всем вопросам консультироваться с нашей службой поддержки, написав в любой удобный мессенджер или позвонив на 0 800 753 555 (бесплатно с любых телефонов в пределах Украины).

Ростик57576589644 ,

Спорт Банк

Карту в Кривом роге доставили во время ,помогли активировать карту и проконсультировали по банковскому продукту.Курьер Вячеслав справился на отлично!!!

Відповідь розробника ,

Спасибо за обратную связь и ваш выбор.

Andrew Israel ,

За спам по телефону 1 звезда

За спам по телефону звезда

Відповідь розробника ,

Добрый день. Позвольте детально проверить и разобраться в ситуации. Для проверки информации, отправьте нам, пожалуйста, на pr@sportbank.com.ua детали по вашей жалобе. Мы выясним и обязательно вернёмся с обратной связью.

Приватність програми

Розробник (sportbank) зазначив, що його процедури забезпечення приватності включають обробку даних, як описано нижче. Докладніші відомості наведено на сторінці політики приватності розробника..

Дані, що викори­сто­вуються для відсте­ження ваших дій

Перелічені нижче дані можуть використовуватися для відстеження ваших дій у програмах і на вебсайтах, які належать іншим компаніям:

 • Фінансові дані
 • Контактна інформація

Дані, пов’язані з вами

Перелічені нижче дані можуть збиратися та пов’язуватися з вашою особою:

 • Фінансові дані
 • Контактна інформація
 • Користуваць­кий вміст
 • Ідентифіка­то­ри

Дані, не пов’язані з вами

Перелічені нижче дані можуть збиратися, однак не пов’язуються з вашою особою:

 • Фінансові дані
 • Місце­знаходжен­ня
 • Контактна інформація
 • Контакти
 • Ідентифіка­то­ри
 • Дані про використа­ння
 • Діагностикa

Процедури забезпечення приватності можуть відрізнятися, наприклад, залежно від функцій, якими ви користуєтесь, або вашого віку. Докладніше

Підтримує

 • Wallet

  Всі абонементи, квитки, картки тощо в одному місці.

 • Сімейний доступ

  Якщо ввімкнено сімейний доступ, програму зможуть використовувати рідні (але не більше шести).

Вам може сподобатися