Снимки экрана

Описание

W apce iGuru regularnie znajdziesz dawkę informacji o aplikacjach na iPhone'a i iPada, które przez krótki czas ściągniesz za darmo.

Developerzy codziennie obniżają ceny swoich aplikacji, nawet do zera, żeby podbić ich pozycję w rankingu App Store i tym samym popularność. Niektóre z tych aplikacji to propozycje zdecydowanie godne uwagi. iGuru śledzi najlepsze promocje i wybiera te, które mogą zainteresować polskich użytkowników.

Niniejszą appkę iGuru możesz spersonalizować pod siebie wybierając powiadomienia push o promocjach na aplikacje z wybranej kategorii. Dzięki temu otrzymasz interesujące Cię informacje i nie przeoczysz prawdziwej okazji.

Что нового

Версия 1.5

W bieżącej aktualizacji przygotowaliśmy dla Was kilka usprawnień:

- Od tej pory wszystkie aplikacje, które pojawiają się w apce iGuru są sprawdzane pod kątem dostępności za darmo. Aplikacje, które nie są już dostępne bezpłatnie, zostają automatycznie usunięte z listy.

- Poprawiliśmy formatowanie opisów aplikacji oraz dodaliśmy gwiazdki z oceną aplikacji pobieraną z amerykańskiego, najbardziej popularnego App Store.

Zachęcamy do oceny iGuru.pl w App Store. Z pewnością zmobilizuje nas to do jeszcze cięższej pracy!

Информация

Провайдер
Tomasz Gebarowski
Размер
20.9 МБ
Категория
Утилиты
Совместимость

Требуется iOS 7.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

английский

Возраст
4+
Copyright
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Вам может понравиться