Снимки экрана (iPhone)

Описание

Aplikace My Air vám přináší mobilní bankovnictví Air Bank a chystá pro vás nové nápady. Ty jsou nyní ještě v dílně, už teď si ale můžete užívat vyladěné bankovnictví.

Stačí například mrknout na úvodní obrazovku aplikace s Chytrým přehledem a hned vidíte, kolik máte na běžném i spořicím účtu nebo jak to vypadá s půjčkou.

Limity plateb změníte díky aplikaci pohodlně třeba ve frontě u pokladny. Peníze pak odešlete i prostým ofocením QR kódu. Aplikaci si ale oblíbíte i kvůli možnosti potvrzovat platby v internetovém bankovnictví pouhým dotykem. A jestli jste zvědaví, budou se vám líbit oznámení o zůstatku. Když budete chtít, aplikace vám pošle oznámení o všem, co se na Vašem účtu šustne.

Ztratíte občas účtenku? Pak budete velebit náš Šanon, díky kterému můžete všechny důležité účtenky a faktury ukládat do svého internetového bankovnictví a kdykoliv je máte po ruce.

Počítáte, kolik máme nových bankomatů? Přičtěte k nim dalších více než 1300 poboček Sazky. Právě tam si můžete vybrat peníze bez karty. Stačí si v aplikaci za pár vteřin vytvořit kód a vybrat si, kam skočit pro peníze. Sazku, bankomaty i pobočky najdete třeba tak, že namíříte foťák na ulici.

Ale co si o naší aplikaci jen číst. Tisíckrát lepší je, stáhnout si ji a vyzkoušet. Ať vám dobře slouží.

Что нового

Версия 5.10.0

V nové verzi už neuvidíte Velký ani Malý tarif. Nově si můžete vybrat volitelné služby, které se hodí právě vám. Chcete vybírat z jakéhokoliv bankomatu u nás i ve světě a neplatit za každý výběr zvlášť? Hodí se vám vědět, když se na vašem účtu něco šustne? Stačí si vybrat službu, zapnout ji a je to.

Оценки и отзывы

4.9 из 5
Оценок: 94

Оценок: 94

sanya1223 ,

Language

This is a great application) could you please add English?

evg.tom ,

User friendly but not bilingual

Simple and convenient. Missing bilingual features, despite promised in description

c20h28o2 ,

Add English

Please add English language.

Информация

Провайдер
Air Bank a.s.
Размер
113.3 МБ
Категория
Финансы
Совместимость

Требуется iOS 12.0 и новее. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

чешский

Возраст
4+
Copyright
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Wallet

    Ваши абонементы, билеты и карты. Все в одном месте.

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Вам может понравиться