Снимки экрана (iPhone)

Описание

Міжнародну мережу ресторанів Salateira часто називають «фаст фудом здорового харчування». Чому так? Тому що для закладів обрали незвичний формат: швидке приготування страв, які одночасно смачні, поживні та корисні для здоров’я.
Головні переваги ресторанів Salateira — бездоганні смакові властивості страв та великі порції: якраз такі, щоб повністю втамувати голод.

Оцініть пропозиції меню у цьому додатку та переконайтесь, що вибір страв та інгредієнтів у нас вражаючий. І ви можете замовити їжу онлайн всього за декілька хвилин. Це дуже просто і не потребує додаткових пояснень. Ми приготуємо свіжі страви, передамо їх кур’єрам, і вже зовсім скоро ви отримаєте своє замовлення.
Доставка їжі у Києві відбувається у робочі години: вся довідкова інформація є у додатку. Пропозиції меню актуальні: ви точно отримаєте те, що замовили. І не забувайте цікавитись акційними пропозиціями: у вас є можливість зекономити чи отримати більше.

Замовляйте з доставкою у Києві:
● смачні сезонні страви;
● фірмові та класичні салати;
● італійські пасти;
● равіолі з різними варіантами начинки;
● свіжі сендвічі;
● солодкі різноманітні десерти;
● смачний хумус;
● каву, напої та соуси власного приготування.

Доставка з Salateira працює бездоганно. Ми стараємося, щоб ви сповна насолодилися не тільки смаком, але й чудовим сервісом. Замовте їжу з ресторану у Києві та оцініть всі переваги!

Что нового

Версия 1.8.15

Виправлено дрібні технічні помилки.

Оценки и отзывы

5,0 из 5
Оценок: 2

Оценок: 2

Конфиденциальность приложения

Разработчик Dots Platform, LLC указал, что в соответствии с политикой конфиденциальности приложения данные могут обрабатываться так, как описано ниже. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Связанные с пользова­телем данные

Может вестись сбор следующих данных, которые связаны с личностью пользователя:

  • Покупки
  • Геопозиция
  • Контактные данные
  • Пользова­тель­ский контент
  • Идентифика­торы
  • Данные об использова­нии
  • Диагностика

Конфиденциальные данные могут использоваться по-разному в зависимости от вашего возраста, используемых возможностей или других факторов. Подробнее

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться