Снимки экрана

Описание

Taze Çiçek iOS uygulaması yayında! İstanbul'ın en eski çiçek sitesi Tazecicek.com ile hızlıca sipariş vermek için Taze Çiçek iOS uygulamasını da kullanabilir, kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Birbirinden taze çiçek aranjmanlarına, en yeni çiçek sepeti modellerine ve etkileyici hediye çiçek türlerine anında ulaşabilirsiniz.

Kolay Sipariş Adımları

Taze Çiçek iOS uygulamamız ile kolay sipariş adımları sayesinde hızlıca sipariş adımlarını geçebilir, sevdiklerinizi mutlu etmek için sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Video Kart Mesaj Gönderme

Yeni uygulamamız sayesinde oluşturduğunuz siparişleri daha özel kılmak için isterseniz video kart mesajı hazırlayabilir, kendi cümlelerinizle sevdiklerinize ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Canlı Haritada Kargo Takibi

Oluşturduğunuz siparişleri takip etmek yeni mobil uygulamamızla çok kolay. Sipariş takiplerinizi canlı harita özelliği ile an ve an takip edebilir, siparişinizin şu an nerede olduğunu anında görebilirsiniz.

Gelişmiş Bildirim Seçenekleri

Sipariş adımları ve çok daha fazla size özel bildirimi uygulamamız sayesinde anında alabilirsiniz. Böylece siparişinizin hazırlık aşamasından teslimatına kadar her anı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Profil Bilgileri Kaydetme Özelliği

Siparişinizi oluştururken profilinizde adres ve diğer bilgilerinizi kaydedebilir, bundan sonraki siparişlerinizde hızlıca kaydettiğiniz bilgiler doğrultusunda hızlı sipariş oluşturabilirsiniz.

Siz de Taze Çiçek iOS uygulaması ile tanışın, kolay sipariş verme ayrıcalığını doyasıya yaşayın.

Что нового

Версия 4.9

Özel günlerin seçilmesi için kısa yollar oluşturuldu. Birkaç küçük hata giderildi. Kategori mimarisi yenilendi.

Конфиденциальность приложения

Разработчик (Taze Çiçek İnternet Hizmetleri Limited Şirketi) указал, что правила использования конфиденциальной информации приложения могут включать обработку данных в соответствии с приведенным ниже описанием. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Связанные с пользова­телем данные

Может вестись сбор следующих данных, которые связаны с личностью пользователя.

  • Контактные данные
  • Пользова­тель­ский контент

Не связанные с пользова­телем данные

Может вестись сбор следующих данных, которые не связаны с личностью пользователя.

  • Контактные данные

Конфиденциальные данные могут использоваться по-разному в зависимости от вашего возраста, используемых возможностей или других факторов. Подробнее

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика

Вам может понравиться