Screenshots

Description

Addwords

Bütçenizden veya ne kadar zamanınız olduğundan bağımsız olarak, Google'ın çevrimiçi reklamcılık programını kullanarak yeni müşterilere ulaşabilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz. AdWords'te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir, sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir (minimum harcama taahhüdü yoktur) ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz.

Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet'te arama yaptıkları anda ulaşın. Reklamınız, Google'da ve Google'ın iş ortağı web sitelerinde görünebilir. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

UZMANLIK
Reklamlarınız büyük kampanya yönetim deneyimine sahip medyax bünyesindeki uzmanlar tarafından hazırlanır, raporlanır ve interaktif olarak yönetilir.

MALİYET
Google reklamları performans tabanlıdır, medyax tarafından hazırlanan yüksek performans gösteren reklamlar ile daha düşük maliyet ile daha yüksek performans elde edersiniz. Reklamınızın daha düşük maliyetle, daha üst sıralarda gözükür, bu sayede daha yüksek tıklanma oranlarına ulaşılır.

ZAMANLAMA
Kampanyanızın başarı raporları (tıklama oranları, maliyetler) uzmanlarımız tarafından interaktif olarak kontrol edilerek en uygun şartlar ile reklamlarınızın kitlenize ulaştırılması garantilenir.

ESNEKLİK
Medyax uzmanları tarafından sürekli yapılan araştırma ve internet kullanıcı trendleri analizlerine göre reklamlarınız sürekli güncellenir. Hedef kitlenize ve ürünlerinize uygun olarak kampanyalarınız güncel gelişmelere (etkinlikler, özel günler hatta haberler) göre düzenlenir.

Arama sonuçlarının dışında ürünlerinizin hedef kitlesine yönelik web siteleri bulunarak site hedefli (site targeting) özel kampanyalar düzenlenir. Geniiş kitlelere kolayca ulaşılır, düşük maliyetle yüksek geri dönüş oranları elde edilir.

Google internet'i tarayarak bulduğu sonuçları en efektif şekilde analiz eden ve kullanıcırına bu bilgileri sunan arama motorudur.


Diğer Desteklerimiz

Kurumsal web tasarım ve yazılım çalışmaları, web tasarım, alan adı tescili, 3D modelleme, interaktif cd, grafik tasarım, flash oyun yazılımı, iphone, ipad uygulamaları, eticaret yazılımı, google adwords, tanıtım filmi ve tanıtım hizmetleri sağlıyor.


Support URL http://www.addwords.com.tr/
Marketing URL (Optional) http://www.addwords.com.tr/
Privacy Policy URL (Optional) http://www.addwords.com.tr/

What’s New

Version 2.0

Bu uygulama Apple tarafından en son Apple imzalama sertifikasını kullanmak üzere güncellendi.

ios 8.1.1 düzenlemeleri yapıldı grafikler iyileştirildi.

App Privacy

The developer, medyax, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like