Screenshots

Description

iCottonBox iOS uygulaması ile evinize renk katın…
• AnaSayfa

Sizler için özenle seçtiğimiz birbirinden özel ürünlerimizi ve detaylarını uygulamanın ana sayfasında bulabilirsiniz.

• Koleksiyonlar

Koleksiyonlarımız, “Banyo Grubu” , “Bebek Grubu” , “Genç Grubu” , “Yatak Odası Grubu” olarak gruplandı! Bu sekmede tüm ürünlerimiz tercihinize göre incelenmeyi bekliyor.

• CottonBox Haberler

Güncel haberlerden anında haberdar olmak, CottonBox’ ın esintisinde yer almak isterseniz bu sekmeyi kullanın.

• Basında CottonBox

Çeşitli basın – yayın organlarında CottonBox ürünleri hakkında yapılan yayınları inceleyin.

• Dizilerde CottonBox

En sevdiğiniz, en çok izlediğiniz dizide kullanılan ev tekstili ürünlerinin CottonBox ürünleri olduğunu söylesek? Sevdiğiniz diziler, seveceğiniz ürünler…

• E-Katalog

Daha fazlasını görmek ister misiniz? Büyüleyici içeriği ile CottonBox Kataloğu, incelenmek için bu sekmede bekliyor. CottonBox kataloğunu indirerek istediğiniz yerde istediğiniz an internetiniz olsun, olmasın CottonBox ürünlerini inceleyebilirsiniz.

• İletişim

Bize ulaşmak mı istiyorsunuz? Bir sorunuz mu var ? Bizimle iletişim kurmak bir “tık” ötenizde. Daha da fazlası; sosyal medya hesaplarınıza giriş yapmadan uygulama içerisinden CottonBox’ ın sosyal medya hesaplarını takip edebilir, son paylaşımları anında görebilirsiniz.

• Ayarlar

CottonBox uygulaması farklıdır! Internet bağlantınız olmadığı durumlarda da uygulamamızı son verileri ile kullanmak için Offline Mod kullanım ayarını bu sekmeden aktif hale getirerek CottonBox ürünlerine her zaman her yerde ulaşabilirsiniz.

40 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Sümaş Tekstil’in markası Cottonbox olarak;dekorasyonda trendlere vurgu yapan koleksiyonlarımızla yaşam alanlarınıza kaliteyi ve saflığı ulaştırıyoruz.Nostaljik seçimlerden modern çizgilere, vintage tasarımlardan klasik ürünlere kadar bütün beğenilere hitap eden tasarımlarımızda en saf dokunuşu hissedebilmeniz için üretimde sadece pamuk ipliği kullanıyoruz. Kullanım ömrünü maksimum düzeyde tutan özel baskı tekniğimiz ve pamuk ipliğinin sağlıklı yapısı ile en kaliteli uykularınıza zemin hazırlıyoruz.Ev tekstilinde 'en sağlıklı dokunuş' ayrıcalığını yaşamanız için; tutkuyla tasarlamaya, incelikle üretmeye ve tüm heyecanımızla sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Keyifle kullanın.

What’s New

Version 1.22

- İçerik hatası düzeltildi.

App Privacy

The developer, BATUNET BİLİŞİM, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like