iPhone Screenshots

Description

Bilim dergilerinde daha çok ülkesinin çocuklarının ismini görmeyi düşleyen bu konuda yurtdışında eğitimler alan bir grup eğitim ve bilim gönüllüsünün kurduğu bir firmadır Deney Garajı. Bizler Deney Garajı ekibi olarak 4-14 yaş arasındaki çocuklarımıza okul müfredatına uygun, günlük yaşantısında sürekli karşılaştığı konuları içeren deneyleri her hafta uygulama fırsatı sunuyoruz. Hazırladığımız deneyler çocuklarımızı doğru yönlendirerek doğayı erken yaşta tanımalarını, yaparak, yaşayarak kalıcı öğrenmelerini sağlamaktadır. Böylece çocuklarımız bilimi müzik, spor ve sanat gibi eğlenceli görecekler, işi yapmanın hazzını duyacaklardır. Hedefimiz çocuklarımızın bilime hayran olmasını sağlamak ve çocuklarımıza inanılmaz deneyimler yaşatmaktır.
Bunu hedefleyen firmamız kurucuları çeyrek asırlık deneyimlerini Türkiye’nin dört bir köşesindeki eğitim kurumlarıyla buluşturmayı amaçlamaktadır.
Böylece, Deney Garajı setleri ile tüm çocuklarımıza ve öğretmenlerimize deneyimlerimizi aktaracağız.

App Privacy

The developer, BATUNET BİLİŞİM, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like