Matematyka Gryzie 4+

Maciej Caputa

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Matematyka Cię Gryzie? Nie daj się! Dołącz do ponad 30 tysięcy zadowolonych użytkowników i przekonaj się, jak skuteczne są nasze kursy matematyczne w aplikacji Matematyka Gryzie.


NAUKA Z KURSAMI
Uczymy z pasją, a każdy z naszych kursów składa się z notatek do wydrukowania, wideo lekcji do obejrzenia i zadań do rozwiązania wraz z rozwiązaniami w formie filmików.

Nasza aplikacja oferuje 14 kursów matematycznych, dopasowanych do potrzeb uczniów. Na początku aplikacja zadaje kilka pytań, dzięki czemu dobiera najlepszy kurs dla każdego ucznia.

Dostępne kursy:
* Kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
* Kursy do szkoły średniej na poziomie podstawowym i rozszerzonym w nowej formule 2023 po podstawówce.
* Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty
* Kursy dla klas 4, 5, 6, 7, 8 szkoły podstawowej (dostępne już od końca marca 2023)

W sumie, nasze kursy mają łącznie 167 godzin nagrań wideo lekcji oraz rozwiązań zadań w formie filmików. Opanuj matematykę razem z nami!


KURSY MATURALNE
* Wszystkie kursy maturalne dostępne są w dwóch w nowej formule 2023 po podstawówce jak i starej formule 2015 po gimnazjum.
* Nasze kursy maturalne zostały również dopasowane do okrojonych wymagań CKE na lata 2023 i 2024.
* Kurs podstawowy składa się z 26 działów i 445 lekcji o łącznej długości 33 godzin oraz z 32 arkuszy maturalnych z poprzednich lat, 1 098 zadań z rozwiązaniami w formie filmików o łącznej długości 29 godzin.
* Kurs rozszerzony składa się z 21 działów i 443 lekcji o łącznej długości 34 godzin oraz z 26 arkuszy maturalnych z poprzednich lat, 426 zadań z rozwiązaniami w formie filmików o łącznej długości 17 godzin.
* Końcem marca 2023 wypuścimy również kurs na 30%, który pozwoli przygotować się w najkrótszym możliwym czasie do zdania matury z matematyki.


CENA
Ceny kursów zaczynają się od 59 zł miesięcznie, co odpowiada cenie jednej godziny korepetycji, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych korepetycji, z naszą aplikacją można uczyć się przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeżeli nie możesz ponieść takiego kosztu to możesz uzyskać od nas wsparcie matematyczne na naszych mediach społecznościowych gdzie nieodpłatnie pomogliśmy już ponad 600 tysięcy uczniom.


DOSTĘP DO APLIKACJI
Nasza aplikacja jest dostępna do pobrania bezpłatnie, ale aby z niej korzystać, należy zakupić subskrypcję.

Oto kilka ważnych informacji na ten temat:
* Zakup subskrypcji oznacza, że regularnie, w wybranym przez Ciebie okresie czasu, zostaniesz obciążony wybraną przez Ciebie kwotą.
* Płatność za subskrypcję zostanie pobrana natychmiast po potwierdzeniu jej w aplikacji.
* Subskrypcja jest odnawiana automatycznie, chyba że ją anulujesz co najmniej 24 godziny przed końcem obecnego okresu subskrypcji.
* Twoje konto zostanie obciążone za kolejny okres subskrypcji na 24 godziny przed jego rozpoczęciem.
* Subskrypcję możesz zmienić lub anulować w ustawieniach Twojego konta.
* Jeśli anulujesz subskrypcję, nadal będziesz miał dostęp do aplikacji do końca obecnego okresu subskrypcji, ale nie zostaniesz obciążony za kolejny okres subskrypcji.


WSPARCIE
Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z subskrypcją, lub wsparcia technicznego skontaktuj się z nami przez e-mail na adres pomoc@matematykagryzie.pl


INNE INFORMACJE
Jeśli chcesz zapoznać się z warunkami użytkowania, możesz je znaleźć tutaj: https://matematykagryzie.pl/warunki-korzystania
Polityka prywatności jest dostępna pod tym adresem: https://matematykagryzie.pl/polityka-prywatnosci

What’s New

Version 0.57.0

Dodaliśmy możliwość oceny naszej aplikacji i kursu w aplikacji.

App Privacy

The developer, Maciej Caputa, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education